Şarkıcı Nez tanınmaz halde! Son halini görenler şoke oldu...

2000'li yıllarda piyasaya sürdüğü 'Sakın Ha' adlı single çalışmasıyla adını tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran güzel şarkıcı Nez, son haliyle herkesi şoke etti. Saçlarını kazıtan Nez'in paylaşımı, hayranlarını korkuttu. Hayranlarını Nez'in hasta olduğunu düşündü fakat gerçek bambaşkaydı...

Yayınlanma Tarihi: 08.12.2020 15:34
Değiştirme Tarihi: 08.12.2020 15:37
Şarkıcı Nez tanınmaz halde! Son halini görenler şoke oldu...

Bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Nez, sevgilsiiyle gözlerden uzak yaşamaya devam ediyor. Klibi ve 'Sakın Ha' isimli şarkısıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Nez Yazıcı'nın son hali resmen hayranlarını şoke etti.

Önceki gün Instagram hesabından tüm fotoğraflarını silen Nez, saçlarını kazıttıktan sonra çekilmiş bir karesini takipçileriyle paylaşarak kafaları karıştırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SEVENLERİ HASTA OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜ!

Nez'in bu karesini görenler ünlü sanatçının hastalandığını düşündü. İşin iç yüzü kısa sürede ortaya çıktı.

YENİ PROJE, YENİ İMAJ!

Nez'in yaşadığı değişim sonrası Snob Magazin'e konuşan Nez'in sevgilisi Gökhan Köksal, "Kötü bir durum söz konusu değil. Nez, yeni albümü için imaj değişikliğine gitti. 2021 yılında sürpriz projesi sevenleriyle buluşacak" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Nez'in sevgilisi Gökhan Köksal'ı da Instagram'da takip etmeyi bırakması ayrılık söylentilerini gündeme getirmişti. Ayrılık iddiasını yalanlayan Gökhan Köksal, "Ayrılık söz konusu değil, çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Nez, geçtiğimiz yaz ayında Gökhan Köksal'dan evlilik teklifi almıştı.