Şarkıcı Lara’nın Alanya'daki evinde yangın çıktı

Haziran ayında Antalya’da yürürken araba çarpan şarkıcı Lara, hastanelik olmuştu. Ünlü şarkıcının peşini talihsiz kazalar bırakmıyor. Bu kez de ünlü şarkıcının evi yandı. Lara’nın Alanya'daki evinde yangın çıktı. Feci yangında eşyaları küle dönen şarkıcı, olay esnasında evde olmadığı söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 02.09.2020 16:32
Değiştirme Tarihi: 02.09.2020 16:32
Şarkıcı Lara’nın Alanya'daki evinde yangın çıktı

Üst üste talihsiz kazalar yaşayan şarkıcı Lara'nın Antalya’nın Alanya’daki evinde yangın çıktı. Lara evin yangından sonraki halini sosyal medya hesabından paylaştı.  Feci yangında eşyaları küle dönen şarkıcı, olay esnasında evde olmadığı söyledi.

Küle dönen evinin görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Lara, “Sevgili takipçilerim ve değerli dostlarım, 01.09.2020 dün gece saatlerinde evimizin çatı katında yangın çıkmıştır. İşim gereği ilçe dışında olduğumdan dolayı bu durum beni daha da derinden etkiledi. Ailem zor saatler yaşadı şükür ki Rabbim can kaybı göstermedi, mala geldi ziyan… Allah kimseye yaşatmasın, üzerimizde var bir felaket ama hep inanırım ki Rabbim sevdiği kulunu imtihan eder şükürler olsun. Arayan binlerce mesaj atan bütün dostlarıma sevenlerime teşekkürlerimi iletiyorum hepinize dönüş tek tek şu anda yapamıyorum sağ olun” dedi.

Etiketler: şarkıcı lara - Ev - yangın