Şarkıcı Kibariye sahnede ateş püskürdü: Herkes haddini bilecek

Kibariye’nin 4 bin 200 TL’ye kaynak saç yaptırdığı ve kuaförüne bu parayı ödemediği iddia edilmişti. Kibariye çıkan iddialar sonrası suskunluğunu sahnede bozdu. Kibariye, iddialarla ilgili “45 senedir sesimle bir yerlere geldim, insanları dolandırarak değil. Kul hakkına girmedim. Çok sinirlendim. Yapmadığım bir şeyi bana kimse yaptı diyemez. Yeter artık. Çoluğum çocuğum var benim. Herkes haddini bilecek. Haddini bilmeyene de haddini bildiririm” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2021 11:27
Değiştirme Tarihi: 20.11.2021 11:27
Şarkıcı Kibariye sahnede ateş püskürdü: Herkes haddini bilecek

Eşi Ali Küçükbalçık ile birlikte kaynak saç yapan bir kuaföre giden Kibariye'nin, üç saat süren işlem sonrası aldığı hizmetin bedeli olan 4 bin 200 TL'yi ödemeden dükkândan ayrıldığı iddia edildi. Tutarı ödemeyeceklerini belirten Küçükbalçık'ın, 'sponspor' teklifi kabul edilmeyince telefonu kapattığı ve işletme sahiplerinin numarasını engellediği iddia edilmişti.

"YETER ARTIK"

UçanKuş'un haberine göre; Kibariye, iddialarla ilgili “45 senedir sesimle bir yerlere geldim, insanları dolandırarak değil. Kul hakkına girmedim. Çok sinirlendim. Yapmadığım bir şeyi bana kimse yaptı diyemez. Yeter artık. Çoluğum çocuğum var benim. Herkes haddini bilecek. Haddini bilmeyene de haddini bildiririm” dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin