Şarkıcı İzel son görüntüsüyle herkesi şaşırttı!

Ünlü şarkıcı İzel, Bolu'da bir alışveriş merkezinde sahne aldı. Sevilen şarkılarını seslendirerek hayranlarını coşturan İzel, verdiği kilolarla dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 30.12.2019 10:14
Değiştirme Tarihi: 30.12.2019 10:14
Şarkıcı İzel son görüntüsüyle herkesi şaşırttı!

Bolu'daki bir alışveriş merkezinde (AVM) sahne alan ünlü şarkıcı İzel, "Vallahi 4 beden verdim. Açım aç. Diyorlar ki, 'Mide ameliyatı mı oldun?' Ben ödlek bir kadınım. Hayatta öyle şeyler olmaz" dedi.

HAYRANLARIYLA BİRLİKTE SESLENDİRDİ

TEM yolunun Bolu Dağı mevkiindeki AVM'de sahne alan İzel, sevilen şarkılarını seslendirdi. Konsere saatler öncesinden gelip, beklemeye başlayan hayranları İzel'i ön sıralardan takip edebilmek için birbirleriyle yarıştı. Konserde İzel sevilen şarkılarını, hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

"FOTOŞOP DEĞİL"

Konsere katılanlarla sohbet de eden İzel, zayıflamasının ardından çekilen fotoğraflarına 'fotoşop' yapıldığı yönünde eleştiride bulunanlarla ilgili izleyicilere "Fotoşop değil. Değil mi? Fotoşop değilmiş değil mi? İspat ettim" dedi. İzel, 4 beden inceldiğini ifade ederek, "Vallahi 4 beden verdim. Açım aç. Diyorlar ki 'Mide ameliyatı mı oldun?' Ben ödlek bir kadınım. Dünyanın en ödlek kadınıyım. Hayatta öyle şeyler olmaz" diye konuştu.

Yaklaşık 1,5 saat süren konserde izleyiciler keyifli anlar yaşadı.

Haber ile ilgili metin girin!.