Şarkıcı İrem Derici'den dekoltesine ilginç yorum!

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının en iyilerine verilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, 47’nci kez sahiplerini buldu. Geceye eski sevgilisi Genco Ecer ile birlikte katılan şarkıcı İrem Derici, muhabirlerle sohbet etti. Açıklamalarıyla dikkat çeken ünlü isim, dekoltesine yaptığı yorumla da adından söz ettirdi.

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2021 09:17
Değiştirme Tarihi: 07.12.2021 09:19
Şarkıcı İrem Derici'den dekoltesine ilginç yorum!

47'nci Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde büyük heyecan yaşandı. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği geceyi oyuncu Cem Davran ve Çağla Şıkel sundu.

KIYAFETİ DİKKAT ÇEKTİ 

Geceye bir dönem aşk yaşadığı Genco ile katılan İrem Derici, derin göğüs dekolteli siyah elbisesiyle dikkat çekti. Muhabirlerle sohbet eden ünlü isim, bomba açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.

ESKİ SEVGİLİSİYLE TÖRENDE 

Derici eski sevgilisi Genco ile ilgili olarak “Geçmişte beraberliğimiz olmuştu ama şu an iş yapıyoruz. İyi anlaşıyoruz baktım manita olamıyoruz iş yapalım dedik" diye konuştu.

Şarkıcı, sözlerine; "Her işim gibi bu da ters oldu. Bu salondaki hiçbir kadını benimle aynı kefeye koyamazsınız. Mental olarak konuşuyorum" şeklinde devam ederek atıfta bulundu.
İrem Derici ile Genco Ecer, 2018 yılında aşk yaşamıştı. İlişkileri kısa sürede biten ünlü şarkıcıların aralarında çıkan anlaşmazlık yüzünden ayrıldığı iddia edilmişti.

"BETON DERİCİ GİBİYİM" 

Dekoltesi için de ilginç bir yorumda bulunan 34 yaşındaki İrem Derici, “Beton derici gibiyim, değişik dekolteler deniyorum" ifadelerini kullandı.

"KAZANDIĞIMIN YARISINI ESTETİĞE YATIRDIM" 

Geçtiğimiz haftalarda Ankara'da sahne alan Derici, açıklamalarıyla gündem olmuştu. Şarkıcı, kostümünü dekolte bulanlara, "O kadar estetik yaptırdım, kazandığımın yarısını buna verdim, o kadar da olsun artık" diyerek yanıt vermişti.

İlgili Sayfalar: Magazin