Şarkıcı Hatice 10 yaş küçük sevgilisi Ali Kemal Sarı'dan evlenme teklifi aldı, eski sevgilisi mekan bastı

10 yaş küçük sevgilisi Ali Kemal Sarı'dan evlenme teklifi alan şarkıcı Hatice, bu anları sosyal medyadan paylaştı. 8 aydır birlikte olan çiftin bu en özel anı ise, Hatice'nin eski sevgilisi Ender Ataç tarafından 'bozguna' uğratıldı.

Yayınlanma Tarihi: 09.12.2019 12:56
Değiştirme Tarihi: 09.12.2019 12:56

Şarkıcı Hatice, 8 aydır Ali Kemal Sarı ile aşk yaşıyor. Aralarında 10 yaş bulunan çift, sosyal medyada aşk pozlarını sık sık paylaşıp, yaşamlarıın takipçilerinin gözünün önüne seriyordu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Elleriyle dolmalar saran, jilet gibi ütüler yapıp, sevgilisinin memleketi Gaziantep'e türküler yollayan Hatice, adeta evliliğe giden yolun taşlarını ustalıkla döşüyordu. 

SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

Tüm bunların ardından Ali Kemal Sarı, tektaş yüzükle sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu. Hatice, yüzüğü parmağına geçirdi. Ancak, tam da o anda öyle bir şey yaşandı ki, mutlu güne gölge düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Hatice'nin 2016 yılında aşk yaşadığı ve evliliğin eşiğinden döndüğü eski sevgilisi Ender Ataç mekana adeta baskın yaptı.

Hatice'nin eski sevgilisi, sosyal medyada evlilik teklifine dair görüntülerini görünce soluğu o mekanda aldı. Bunun üzerine Hatice, mekanı apar topar terk etti ve Ender Ataç Hatice'nin kalktığı masaya oturdu.