Şarkıcı Ebru Polat'tan Nihat Hatipoğlu'nun programına videolu soru

Ramazan ayı süresince ekranlarda izleyiciyle buluşan ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, kendisine gelen soruları da burada yanıtlıyor. Hatipoğlu'na soru yönelten isimlerden biri de ünlü şarkıcı Ebru Polat oldu. Ebru Polat, yolladığı bir videoda Nihat Hatipoğlu'na İsra suresiyle alakalı soru yöneltti. Bir ayetin tercümesini soran şarkıcı, sorusuyla Hatipoğlu'ndan tam not aldı.

Yayınlanma Tarihi: 05.05.2020 10:08
Değiştirme Tarihi: 05.05.2020 10:08
Şarkıcı Ebru Polat'tan Nihat Hatipoğlu'nun programına videolu soru

Ebru Polat, Nihat Hatipoğlu'na İsra suresiyle ilgili bir soru yöneltti. Ebru Polat bu soru sonrası sosyal medyada gündem oldu. Peki Ebru Polat, Nihat Hatipoğlu'na ne sordu? İşte detaylar...

Koronavirüs salgını nedeniyle, alışık olduğumuzun dışında bir Ramazan programı sürdüren Nihat Hatipoğlu, programına seyirci alamıyor ancak onlardan gelen videolu soruları yanıtlıyor. Nihat Hatipoğlu'na soru yollayan isimlerden biri de Ebru Polat oldu. Ebru Polat "Hayırlı ramazanlar hocam. İsra suresi 13. ayette 'Biz her insanın kaderini boynuna doladık' der. Çok sevdiğim bu ayetin tercümesi doğru mu? İyi günler" dedi.

Nihat Hatipoğlu'nun programlarını sürekli takip eden Ebru Polat, yayına bağlanmadan önce Instagram hesabından "Hocam seni seviyoruz. Üzgün olma. Geçen yılki gülen yüzünü istiyoruz hep" paylaşımını yaptı. Polat'ın sorusunu çok beğenen Nihat Hatipoğlu, sosyal medyada kendisi hakkında yaptığı paylaşıma da değindi. Bu süreçte yüzünün neden gülmediğini anlatan Hatipoğlu "Hastalık var, ölenler var. Bu sezon biraz daha burukluk var. Tolere etmeye çalışıyoruz bizi bağışlayın, şartlar böyle" ifadelerini kullandı.

Nihat Hatipoğlu'nun programına bağlandığı anları Instagram hesabından paylaşan şarkıcı, "İman ile paranın kimse olduğunu hiçbir zaman bilemezsiniz" dedi.