Şarkıcı Çağatay Akman eski sevgilisini taciz etti! Karakolluk oldu...

2016 yılında yayınlanan 'Gece Gölgenin Rahatın Bak' şarkısıyla tüm Türkiye'ye adını duyuran genç şarkıcı Çağatay Akman karakolluk oldu. Akman, Cihangir'de oturan eski sevgilisi Öykü Uslu'yu kapısına dayanarak taciz etti. Eski kız arkadaşının şikayeti üzerine karakola ifade vermeye giden Akman'ın arkadaşları da gazetecilere saldırdı.

Yayınlanma Tarihi: 24.07.2021 17:51
Değiştirme Tarihi: 24.07.2021 17:51
Şarkıcı Çağatay Akman eski sevgilisini taciz etti! Karakolluk oldu...

Önceki akşam gerçekleşen olaysa; Şarkıcı Çağatay Akman, eski sevgilisi Öykü Uslu ile konuşmak için genç kadının Cihangir'deki evinin önüne geldi. Akman, apartmanın önünde aşağıya inmesi için eski kız arkadaşına bağırıp çağırmaya başladı. Bunun üzerine genç kadın aşağıya inerken; tartışmanın alevlenmesiyle Akman ve yanında bulunan arkadaşları Öykü Uslu'yu darp etti.

Şiddet gören Uslu, olay sonrası Karaköy Polis Merkezi'ne şikayette bulundu. Polis ekipleri, Çağatay Akman'ı gözaltına alıp ifadesi alınmak üzere Karaköy Polis Merkezi'ne götürdü.

Karakol önünde ise Akman'ın arkadaşları, görüntü alınmaması için basın mensuplarını tehdit edip üzerlerine saldırdı.

Şarkıcının arkadaşları bu sırada Hürriyet gazetesi muhabiri Sayit Durmaz'ın fotoğraf makinesi ve objektifini de kırıp, tv100 muhabiri İsmail Şen'e saldırı girişiminde bulundular.

Oyuncu Öykü Uslu polis karakolundan ifadesi alındıktan sonra sabah 05.30'da karakoldan hızlıca çıkarak kendisini bekleyen taksiye binip, evine geçti. 22 yaşındaki ünlü şarkıcı Çağatay Akman ise götürüldüğü Karaköy Polis Merkezi'nde ifade vermeye devam etti.