Şarkıcı Burcu Güneş evlilik müjdesini verdi

Ünlü şarkıcı Burcu Güneş geçtiğimiz gün gelinlik bakarken objektiflere yansıdı ve nişanlısı  Hakan Kutal'la yakında dünyaevine girebileceğinin müjdesini verdi. "Size yakında bir sürprizimiz olabilir düğün gibi bir şey değil, olayın daha güzel bir boyutuna doğru taşınması gibi" sözleriyle ima eden ünlü şarkıcı, giymeyi düşündüğü gelinlik hakkında da ipuçları verdi.

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2020 09:11
Değiştirme Tarihi: 01.10.2020 09:11
Şarkıcı Burcu Güneş evlilik müjdesini verdi

Sevgilisinin kıskanç olduğunu ve bu nedenle dekolte gelinlik giyemeyeceğini söyleyen Burcu Güneş "Dekoltenin gelinliğin masumiyetine yakışmadığını düşünüyorum. Ben de çok dekolte bir gelinlik seçeceğimi sanmıyorum. İddialı ya da derin göğüs dekoltesi olan bir şey göremeyeceksiniz. Hakan bey aşırı kıskanç bir adam onu dengelemeye çalışıyorum. Beni yıllardır minilerimle, şortlarımla bilirsiniz sahneye çıkarım ama son yıllarda yaş ilerledikçe sanki biraz ağır giyiniyorum. İnsanın partnerine saygı duyması lazım, biraz mutaassıp ve kıskançsa eşinin de biraz dikkat etmesi lazım" diye konuştu.

Güneş ayrıca erkekler için yeni çıkan dantelli erkek atletiyle ilgili olarak "Hakan Bey'e böyle bir şey gösterir misiniz?" sorusuna "Aman Allah'ım hayatta öyle bir şey giymez, gösterenin suratına fırlatır. Bunu göstermem bile" yanıtını verdi.

Hayatın akışında kariyer peşinde koşarken bazı şeyleri ıskaladığını da söyleyen Burcu Güneş, çocuk istediğini de sözlerine ekleyip şöyle devam etti: "Çocuklara ve hayvanlara aşığım zaten dünyamı onlar zenginleştiriyor. Onların saf dünyaları beni çok etkiliyor ama çok fazla kariyer peşinde koşarken zamanında yaşanması gereken şeyleri belki erteledik belki yaşayamadık, akışına bıraktık. Allah kısmet ederse olur, fala baktırdım, falcılar güzel şeyler söylüyorlar. İlla bir çocuğum olması gerekmiyor olmasa da sorun değil. Çocuk da sahiplenebiliyorsunuz. Bir şekilde önümüze bir şey denk gelir." dedi. (Milliyet)