Şarkıcı Berna Tan, Bülent Ersoy’un canlı yayını araması ile büyük şok yaşadı

Şarkıcı Berna Tan, Bülent Ersoy’un canlı yayını araması ile büyük şok yaşadı
Yayınlanma Tarihi: 11.11.2019 14:48 | Değiştirme Tarihi: 11.11.2019 14:48

Popstar yarışması ile adını duyuran Berna Tan, o dönemde jüri olan Bülent Ersoy’un canlı yayını araması ile büyük şok yaşadı.

En son Kına şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken güzel şarkıcı Berna Tan canlı yayına konuk oldu.Program sunucu Tan’ın yakın arkadaşı ünlü sanatçı Onur Akay’ı arayarak stüdyoya davet etti. Ancak Akay’ın da stüdyoda olduğundan Tan’ın haberi olmadı. Programın ilerleyen dakikalarında ise hem stüdyodaki hem de ekran başındaki herkesi şaşırtan bir telefon bağlantısı gerçekleşti. Telefonun diğer ucunda Diva Bülent Ersoy vardı.

Tan’ın yıllar önce kulisine geldiğini ve kendisini kandırdığını ifade etti. Tan’a ‘Kara Kız’ diye hitap eden Ersoy, “Yıllar önce beni sahneye çıkmıyorum diye kandırdı ama ben fevkaladenin fevkinde sahneye çıktığını anlamıştım.” Deyince Tan stüdyoda soğuk terler döktü. Ayrıca genç şarkıcının Türk sanat müziği söylemediğini ve söylemesi gerektiğini de ifade eden Ersoy, canlı yayında Berna Tan’a bir de sanat müziği şarkısı söyletti. Heyecandan ilk şarkıyı yarım kesen Tan, daha sonra ‘Sevmekten Kim Usanır’ isimli eseri okudu. Telefon konuşmasının sonunda program sunucusu Ersoy’u stüdyoya davet etti ve stüdyoya duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay geldi. Berna’nın şaşkına döndüğü o anlarda Akay, yakın arkadaşına canlı yayında şaka yaptığı ortaya çıktı.