Şarkıcı Aleyna Tilki'nin yanındaki gizemli erkek arkadaşı muhabirleri tehdit etti! Aleyna'nın olaylı gecesi...

Genç kuşağın popüler ismi Aleyna Tilki, son aylarda çıkardığı İngilizce albümüyle dikkatleri üzerine çekti. Londra’dan döndükten sonra sık sık basının karşısına çıkan genç şarkıcı, dün akşam yanında gizemli bir erkekle Etiler’de objektiflere takıldı. Aleyna Tilki’nin gizemli erkek arkadaşı görüntülendiklerini fark edince gazetecilere tehditler savurarak kaçmaya çalıştı.

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2021 09:06
Değiştirme Tarihi: 15.12.2021 09:22
Şarkıcı Aleyna Tilki'nin yanındaki gizemli erkek arkadaşı muhabirleri tehdit etti! Aleyna'nın olaylı gecesi...

Aleyna Tilki, geçtiğimiz gece yanında gizemli bir erkekle Etiler’de bir restoranda buluştu. Takvim’den Doğan Savaş’ın haberine göre; Aleyna Tilki ve erkek arkadaşı restoranda 3 saat vakit geçirdi. Restoran çıkışı görüntülendiklerini fark eden panik yaparak kaçmaya çalıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Genç şarkıcının erkek arkadaşı, kendisini çekmeye çalışan gazetecilere tehditler savurdu. "Beni çekmeyin, polis çağırırım" diyerek oradan uzaklaşmaya çalışan adamı, Aleyna Tilki’nin şoförü görüntü alınmasın diye montunu çıkararak üzerlerini örttü. Ne yapacağını bilemeyen ikili yeniden mekana girdi.

"ÇOK ACELEM VAR"

Bir süre sonra mekândan yalnız ayrılan Aleyna Tilki, "Şu an çok acelem var. Normalde biliyorsunuz sizinle uzun uzun konuşuyorum ama bir yere yetişmem lazım." diyerek uzaklaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin