Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şanslar olanaklar fırsatlar haftası!

Şanslar olanaklar fırsatlar haftası!

Bu hafta aşk, güzellik, estetik, sanat ve maddi başlıklı konuları içeren gezegen Venüs’ün Neptün’le, Jüpiter’le, Merkür’le ve Pluton’la; Merkür’ün Güneş’le, Venüs’le ve Pluton’la olumlu açıları var ve şans gezegeni Jüpiter de doğru harekete geçiyor.

20.07.2016 15:34

Dolayısıyla, geçen hafta yazdığımız olumlu etkiler devam etmekle kalmıyor, daha da güçleniyor.

Aşk hayatımızı, sevgi temalı ilişkilerimizi veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda, estetik, güzellik ve yaratıcılıkla anılabilecek başlıklarda oldukça şanslı, fırsatlara açık veya yeni olanaklara kavuşabileceğimiz on günlük süreçteyiz. Bu başlıklarda sorunlar yaşanıyorsa daha kolay hallolduğuna tanıklık edebiliriz. Aşk hayatımıza normalde yaptığımızdan daha fazla önem verebileceğimiz, ilişkilerimizde(aile ilişkileri dahil) duyarlılığımızın arttığı bir süreç başlıyor veya gelirlerimizi arttırmamıza, yatırımlar yapmamıza ya da alım satım işlerinden kar elde etmemize olanak sağlayacak gelişmeler olabilir. Maddi başlıklı konular üzerine yoğunlaşab,ilir, elle tutulur gözle görülür işlerle uğraşmak isteyebiliriz.

Eros’un okları tam kalbimizden vurabilir!

Aramızdan bazıları ruh eşlerini bulabilirler ya da ilişkilerinde son dönemlerin en uyumlu haftasındalar diyebiliriz veya çekiciliğimiz artabilir. Karşı cinsle elektriksel etkileşim artarken, iyimserlik ve ilişkilerde sevgi ifadelerinin bolluğu romantizmi körüklüyor olacaktır. Ya da popülaritemiz artabilir, bol bol sosyalleşebiliriz. Aşkdaki şanslar hayatımızın bambaşka alanlarındakilerle birleşebilir veya farklı teklif ve olanaklar yüzünü gösterebilir. Hediyeler, iltifatlar, itiraflar, tatiller gündeme gelebilir.

Bunlar olmadıysa, tatminkar sanatsal aktiviteler, yaratıcılığın zirve yapacağı işler, estetik anlamda şanslı dokunuşlar, kozmetik, mücevher alışverişleri ya da modaya uygun veya dekorasyon amaçlı alışverişler gündeme gelebilir. Spritüel çalışmalar ya da anlamlarının araştırılması gereken rüyalar ön plana çıkabilir.

Destekçi kişiler!

Kafamız hızlı çalışıyor ve akıllıyız. Elimize aldığımız işleri mantığımızı en iyi şekilde kullanarak halledebilir, birbirimizi kolayca anlayabiliriz. Haberleşme hızlanabilir, ele geçen bilgiler, fikir alışverişleri artabilir. Kendimizi net şekilde ifade edebildiğimiz için, önemli pozisyondaki kişilerce desteklenmemiz, anlaşmalar ve pazarlıklar yapmamız, alışverişler esnasında çıkarlarımızı korumamız veya belli girişimlerimiz için uygun koşullar var on günlük süreçte. Ancak, Merkür hala geri gittiği için iletişim sorunlarına karşı ve her işimizde detaylara karşı yine de tedbirli olmak da fayda olacaktır. Başarılı iş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler kurabileceğimiz on günün içindeyiz. Derin bağlar kurabiliriz. Ya da istediğimiz yapısal dönüşümü sağlayabilir, önemli tecrübeler edinebilir, tecrübeli veya önemli pozisyondaki kişilerle ya da önemli kurumlarla ve firmalarla iletişimde olabilir veya çevremizdeki veya bizim için önem arz eden kişileri kolayca etkileyebiliriz. Lider konumuna gelebileceğimiz, kariyerimizi veya işimizi ya da üzerinde yoğunlaştığımız işleri olumlu etkileyen olumlu olaylara tanık olabileceğimiz on günlük süreçteyiz. Tüm bu alanlarda olumlu gelişmelere şahit olabilir, çevremizi düzenleyebilir, kendimiz veya başkaları için güzel şeyler yapabiliriz.

YANIT ARIYORUZ

Önemli sorularımız yanıt bulabilir, aydınlanmak istediğimiz konular aydınlanabilir.

Gizli işlerle uğraşanlar veya gizli şeyleri ortaya çıkartmaya çalışanlar için de olumlu hafta denebilir. Araştırmalarımız ve sorulacak sorular artıyor. Dedektif ruhumuz ön plana çıkabilir. Sırları ortaya çıkartmak veya bilinçaltımızın derinliklerinde yatanlarla yüzleşmek isteyebiliriz. Yalnız bu esnada ,fazla takıntılı, sabit fikirli olmamaya özen gösterelim. Psikolojik danışmanlık almak veya astroloji v.b konulara merak sarmak türünde gelişmelere de açık olacağız.

Aslında araştırmalarımıza, girişimlerimize, yatırımlarımıza veya bugünlerde atacağımız adımlara bağlı önemli kazanımlar elde edebileceğimiz on günlük süreçteyiz, ama bu kadar gezegen geri giderken olanakları tam olarak değerlendirebilmek veya yeni başlangıçlar yapmak yönünde çok fazla ısrarcı olamıyorum ne yazık ki Niobe’ce. Ancak, geçen haftadan beri devrede olan destekleyici etkiler bizi adeta yeni bir yola sokmaya, maddi anlamda kazandırmaya ya da belli olanaklara kavuşturmaya çalışıyor gibi görünüyor. İyi değerlendirelim. Zira, on gün sonra yine rüzgara karşı kürek çekmeye başlıyor olabiliriz.

Yorumlar | 0
üye profil