Samet Özkan kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Samet Özkan hakkındaki bilgiler

Samet Özkan, O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümde dikkat çeken yarışmacı, 3 jüriyi döndürmeyi başardı. Samet Özkan’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Samet Özkan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2021 22:52
Değiştirme Tarihi: 20.11.2021 22:52
Samet Özkan kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Samet Özkan hakkındaki bilgiler

Samet Özkan, O Ses Türkiye’de bu akşam sahne alan yarışmacılardan birisi. Sevilen yarışmanın 8. bölümünde performans sergileyen Samet Özkan, O Ses Türkiye 2021 kör eleme turunda 3 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Samet Özkan hakkındaki bilgiler…

SAMET ÖZKAN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Samet Özkan, 23 yaşında. Aslen Edirneli. Yarışmaya Aydın’dan katılıyor. Sokak müziği yapıyor. Beş şehirde beş yüz kilo mama altında projeleri kapsamında sokak müzisyenliği ile sokak hayvanları için mama toplayıp dağıtmış.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Samet Özkan, O Ses Türkiye kör eleme turunda Ebru Gündeş, Oğuzhan Koç ve Murat Boz’u döndürmeyi başardı. BEN ÖLDÜM adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Murat Boz oldu. Murat Boz, yarışmacıyı takımına katmak için Oğuzhan Koç’u blokladı.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin