Samet Çoban kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Samet Çoban hakkındaki bilgiler

Samet Çoban kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yedinci bölümünde kör eleme turu devam etti. Yeni bölümde sahne alan Samet Çoban, performansıyla dikkat çekti ve dört jüriyi döndürmeyi başardı. Peki, Samet Çoban kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2021 21:49
Değiştirme Tarihi: 13.11.2021 21:49
Samet Çoban kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Samet Çoban hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Samet Çoban, 7. bölümde sahnedeki performansı 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Programın takipçileri de Samet Çoban’a dair bilgileri sorguluyor. Peki, Samet Çoban kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE SAMET ÇOBAN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Samet Çoban, 27 yaşında. Yarışmaya Eskişehir’den katılıyor. Müzisyenlik yapan Samet Çoban, Eskişehir’de konservatuvar okuyor.

Instagram’dan “sametcobannn” kullanıcı adıyla yer alan yarışmacının 1753 takipçisi var. Hesabından seslendirdiği şarkıları yarışmacıları ile paylaşmaya devam ediyor.

SAMET ÇOBAN HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Samet Çoban, “İNCİ TANEM” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Samet Çoban, Murat Boz’un takımına katıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin