Salma Hayek yaptığı paylaşımla hayranlarını güldürdü

Meksikalı yıldız Salma Hayek sosyal medyayı etkin kullanan ünlülerin başında geliyor. Hayek dün yaptığı bir paylaşımla takipçilerini güldürdü.

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2019 11:38
Değiştirme Tarihi: 30.10.2019 11:40
Salma Hayek yaptığı paylaşımla hayranlarını güldürdü

Hollywood'un küçük dev lakaplı Meksikalı yıldızı Salma Hayek ilerleyen yıllara rağmen ne enerjisinden ne de güzelliğinden bir şey kaybetmiyor. Sinemadan hiç kopmayan Hayek bir yandan da Netflix gibi dijital platformlarla dizi çalışmalarına imza atıyor.

Tüm bu koşuşturmacanın arasında spsyal medyayı da asla ihmal etmeyen Salma Hayek iyi bir Instagram kullanıcısı. Gündelik hayatından kesitler paylaşmayı çok seven Hayek dünkü paylaşımıyla hayranlarını güldürdü.

Salma Hayek kumsaldan paylaştığı bikini fotoğrafına 'kumsalda kaplumbağalar olmasını seviyorum' yazmıştı. ancak fotoğrafta etrafta hiç kaplumbağa yoktu.

Hayek bu hatalı paylaşımı silmek yerine birkaç saat sonra yanında kaplumbağa olan bir fotoğraf daha paylaştı ve 'yazıyı doğru fotoğrafı yanlış paylaşmışım' diyerek hayranlarını gülümsetti.

Sempatik tavırlarından hiçbir durumda vazgeçmeyen güler yüzlü yıldızın bu fotoğrafı 300 bine yakın beğeni aldı. Hayek'in Instagram'da 12 milyondan fazla takipçisi var.

Haber ile ilgili metin girin!.