Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Deniz Seki'ye laf atan Aylin Coşkun'a sert yanıt!

Deniz Seki'ye laf atan Aylin Coşkun'a sert yanıt!

Şarkıcı Aylin Coşkun'un cezaevinde yatan Deniz Seki ile ilgili söylediği sözlere Salih Keçeci'den tepki geldi.

17.04.2015 13:14

Şarkıcı Aylin Coşkun'un, uyuşturucu kullanmak ve ticaretini yapmak suçundan cezaevinde yatan Deniz Seki ile ilgili, "Arkasından konuşan kim varsa, klibinde oynadı. Neymiş, destek vermişler. Çok saçma. O zaman herkes uyuşturucu kullansın. Deniz Seki memleket kurtarıp savaşa gittiği için yatmıyor” sözleri TV8'de ekrana gelen "Aramızda Kalmasın" programında masaya yatırıldı.

"Aylin Coşkun 'Medya maymunu değilim' diyordu"

Coşkun'un bu açıklamalarını çok talihsiz bulduğunu söyleyen Salih Keçeci, "Aylin Coşkun bir türlü istediği yere gelemedi. 'Ben medya maymunu değilim' diyordu bir kaç sene önce. Deniz Seki şu an cezasını çekiyor. Kanunlar var bu ülkede. Kalkıpta cezasını çeken bir insan üzerinden yapılan böyle bir açıklamayı talihsiz buluyorum" dedi.

"Hodri meydan de çık ortaya"

"İnsanların gündeme gelmek için bu kadar vurulmaması lazım" diyen Keçeci, "Dilde kemik yok, her tarafa dönüyor. Ne gerek var. Albümümü çıkardım, işte benim parçam, işte klibim hodri meydan diyerek çık ortaya. Ortada bir suç var. Ortada bir ceza var. Cezasını çeken bir insan var. Deniz Seki suçludur, değildir biz yargılama hakkına sahip değiliz. Ceza çeken insanlara biraz insani yaklaşmak lazım." diye konuştu.

"Ağzından çıkanı kulağı duyacak"

Aylin Coşkun'un yıllar önce verdiği bir röportajda söylediği sözleri gündeme getiren Keçeci, "Kendisi 2014 yılında single çıkardığı zaman 'Ben medya maymunu değilim. Benim işim birilerine laf atıp polemik yaratmak değil' diyen birisi. İnsanların ağzından çıkanı kulağı duyacak. Keser döner sap döner derler ya, gelir bu söylediğin laf senin yüzüne tokat gibi çarpar. Sevgili Aylin Coşkun yapma" diyerek tepkisini dile getirdi.

Yorumlar | 0
üye profil