Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şaka gerçek oldu!

Şaka gerçek oldu!

Demet Akbağ'ın programında şaka mağduru olan ve evini yıkmak üzere gelen memurlarla burun buruna gelen Işın Karaca, şakanın bir anlamda gerçek olmasıyla büyük şaşkınlık yaşadı.

14.07.2016 17:34

'Güzelim' adını verdiği şarkısıyla son günlerde adından sıkça söz ettiren Işın Karaca, Radyo Mega'da PınaRating ile gerçekleştirdiği sohbette flaş açıklamalar yaptı.

Geçtiğimiz 2 yıllık süreçte ciddi kilo vererek birçok kişiye örnek olan ünlü şarkıcı, "Kilo Kaybettim ana karakterimden kaybetmedim. Eskiden daha asabiydim artık tam aksine daha toleranslıyım" dedi.

EV SAHİBİ "EVİ SATIYORUM" DEMİŞ 
Geçtiğimiz günlerde Demet Akbağ'ın sunduğu programda şaka mağduru olan ve "Evi yıkacağız, bir saat içinde boşaltın" diyen memurlarla karşı karşıya kalan Karaca, bu şakanın ardından bir şok daha yaşadı. Akbağ'ın şakasının ardından ev prim yapınca, ev sahibi 'Evi satıyorum, çıkın' dedi.

Son günlerde sosyal medyada yer alan ünlü atışmaları sorulduğunda ise ünlü şarkıcı, "Yurtdışında hiç Shakira ile Beyonce'nin kavga ettiğini görmüyoruz. Çok saçma bir durum değil mi? Popülarite insanın başını döndürebilir. Değer yargıları ve aile yargıları olan kozmopolit bir ülkede yaşıyoruz. Sosyal medyada küfüre ve aşağılamaya asla tahammülüm yok. Beğenmiyorsan takip etmezsin. Bu tarz hesapları direkt bloke ediyorum, yorumları da siliyorum. Sonuçta bu özellik boşuna yapılmamış" şeklinde konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil