Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sahnede sürpriz evlilik teklifi

Sahnede sürpriz evlilik teklifi

Silivri'de bu yıl 55’inci kez düzenlenen Yoğurt Festivali’nde Bengü, birbirinden güzel şarkılarını seslendirdiği konserinde sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

15.07.2016 12:45

Bu yıl 55’incisi düzenlenen Silivri Yoğurt Festivali’nde binlerce kişi hem sevdiği sanatçılarla buluşuyor hem de birbirinden eğlenceli etkinliklerle kutlanıyor. Renkli görüntülere sahne olan festival kortejinin ardından sahnelenen gösteriler vatandaşların beğenisini topladı. Festival sahnesine ilk olarak Gencer Savaş ve Orkestrası çıktı. Ardından Yunan Musical Horizons Orkestrası ve Ahenk Sanat Kulübü sahne aldı.   

KONSER SIRASINDA EVLİLİK TEKLİFİ YAPTI
Festivalin açılış konserini vermek için sahneye çıkan Bengü, yaza damgasını vuran şarkılarını sevenleriyle hep bir ağızdan seslendirdi.

Ünlü şarkıcı, konser sırasında bir çifti sahneye davet etti. Bengü'nün bir hayranı, Silivrililer önünde sevgilisine evlilik teklifinde bulundu. Genç çifte mutluluklar dileyen Bengü, şarkılarını tüm sevenler için söyledi.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı da sahneye davet eden sanatçı, Işıklar tarafından ikram edilen yoğurdun tadına baktı. Silivri’de olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Bengü, konserin devamında hem kendi şarkılarından hem de herkesin beğenerek dinlediği şarkılardan oluşan repertuvarıyla Silivri’yi coşturdu.

Yorumlar | 0
üye profil