Sahnede evlenme teklifi

Sahnede evlenme teklifi

İzmir'de Kültürpark Atatürk Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelenen 'Müfettiş' isimli oyunun sonunda, İZFAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Zeliha Gül Şener tarafından usta oyuncu Haldun Dormen’e tiyatroya verdiği emekten dolayı plaket verildi. Başrol oyuncusu Anıl Yülek’in, ekip arkadaşı Damla Celcisoğlu’na yaptığı evlenme teklifi de gecenin sürprizi oldu.

Nikolay Gogol’un klasikleşmiş ölümsüz eseri 'Müfettiş', Kültürpark Atatürk Açıkhava Tiyatrosu’nda Folkart sponsorluğunda perde açtı. Oyunda büyük usta Haldun Dormen ile birlikte; Anıl Yülek, Hakan Altıner, Selda Özbek, Savaş Bayındır, Emre Büyükpınar, Barış Kıralioğlu, Tayfun Yılmaz, Burcu Akyürek, Caner Tör ve Efe Yeşilay sahne aldı.

Cenk Tunalı’nın yönetmenliğini üstlendiği oyunda, yönettiği kente gelen bir kişiyi müfettiş sanan kaymakam ile sahte müfettiş arasındaki olaylar dizisi anlatıldı. Oyun sonunda usta oyuncu Haldun Dormen’e tiyatroya verdiği emekten dolayı İZFAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Zeliha Gül Şener tarafından plaket verildi. 

Geçtiğimiz günlerde Kibariye’nin bebek haberini ilk kez paylaştığı 85. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda, bu kez evlilik teklifi sürpriziyle şaşkınlık ve romantizm bir aradaydı. Oyunun başrol oyuncusu Anıl Yülek, ekipte yer alan Damla Celcisoğlu’na sürpriz bir evlenme teklifinde bulundu. Salonu dolduran kalabalık, teklife 'evet' cevabı veren Celcisoğlu ile Yülek’i alkışlayarak tebrik etti.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 03/09/2016 13:46:03

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin