Sahne kostümü tartışması bitmiyor! "Benim de taytım çok konuşuldu"

Üç yıllık aranın ardından ‘Ses Seda Yok’ adlı şarkısıyla müzikseverlerin karşısına çıkan Atiye, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Geçtiğimiz günlerde basından gizlediği eşiyle fotoğrafını ilk kez paylaşan bir çocuk annesi şarkıcı, son dönemde giydikleri sahne kostümleri nedeniyle eleştirilen meslektaşlarına destek verdi.

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2022 09:30
Değiştirme Tarihi: 20.04.2022 09:30
Sahne kostümü tartışması bitmiyor! 'Benim de taytım çok konuşuldu'

'Don't Think', 'Salla', 'Budur' gibi şarkılarla adını geniş kitlelere duyuran, pop müziğin başarılı isimlerinden Atiye, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Müzik çalışmalarına ara veren 33 yaşındaki şarkıcının sessizliğinin nedeninin, konserlerinde kendisine perküsyon çalarak eşlik eden prodüktör ve müzik yönetmeni Erol Sebebci ile Almanya'da evlenmesi ve orada bir kız bebek dünyaya getirmesi olduğu öğrenilmişti.

PANDEMİ NEDENİYLE ERTELEDİLER

Atiye ve Erol Sebebci, şimdi iki yaşında olan kızlarıyla birlikte İstanbul'a dönmüş, İstanbul ve Antakya'da yapmayı düşündükleri düğünleri pandemi nedeniyle ertelemişti. İkili, bu hayallerini koronavirüs salgını tehdidi geçtiğinde gerçekleştireceklerini belirtmişti.

Geçtiğimiz günlerde 'Duygu'yla Radyodayız' programına konuk olan şarkıcı, koronavirüs pandemi öncesi yapılan albümün önümüzdeki günlerde çıkacağını açıklamıştı.

"MFÖ ALBÜMÜNDE YER ALACAĞIM"

Sunucu Duygu Atakan'ın "Albüm mü, single mı?" sorusuna Atiye, Onu zaman gösterecek, ama benim isteğim albüm. Albüm çıksın, sonra bakarız. Önümüzdeki günlerde MFÖ tribute albümünde yer alacağım. Henüz şarkı belli değil" yanıtını vermişti. 

"HERKES KİLO ALDIĞIMI DÜŞÜNDÜ"

Ferah Feza adında bir çocuk dünyaya getiren 33 yaşındaki şarkıcı, "Kimse çocuğum olduğunda sormadı, geç duyuldu. Hamileyken Hindistan'daydım, çok ortalıkta görülmedim. İnsanlar kilo aldığımı düşündü. Annelik çok güzel gidiyor, biraz gürültülü ama eğlenceli ve yorucu" ifadelerini kullanmıştı.

"VAZGEÇMEYECEĞİMİ ANLADILAR"

Ailesinin müziğe başlamasına karşı çıktığını dile getiren şarkıcı, "Her anne baba çocuğunun stabil bir geliri olsun ister. Ailem şarkıcı olmamı çok da istemedi. Sonradan vazgeçmeyeceğimi anladılar, bir de benim B planım da yoktu. Sonra yanımda oldular" açıklamasını yapmıştı.

"ANNELİK İYİ GİDİYOR"

Atiye, önceki gün yeni çıkaracağı şarkısı için toplantı yapmak için geldiği Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Basından gizlediği eşinin fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaşan Atiye, "Annelik iyi gidiyor, biz çok fazla paylaşım yapmıyoruz özel hayatımızla ilgili ama o anda içimden öyle geldi. O sadece sıcak bakmıyor, çok fazla sosyal medyada olan birisi değil. O kareyi de annem çekti zaten" şekklinde konuştu.

"BEN DE TAYT GİYMEYİ SEVİYORDUM"

Şarkıcı, son dönemde giydikleri sahne kostümleri nedeniyle gündemden düşmeyen kadın meslektaşlarıyla ilgili soru üzerine Aleyna Tilki'nin sesini beğendiğini söyleyip şöyle konuştu:
"Benim de zamanında taytım çok konuşulmuştu, şaşırmıştım. Ben de mesela tayt giymeyi seviyordum, bununla ilgili çok espri yapılmıştı ama ben çok takılmadım, eğlendim."

Atiye, "Her tartışmanın da bir adabı vardır. Herkes kendiyle ilgilenirse daha güzel olur, her şeyi eleştirmek yerine. Herkesin kendi tercihi, çok ihtiyacımız yok bu kadar eleştiren insanlara" dedi.

(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin