Şahika Ercümen: Survivor'dan sonra 5 kilo aldım

Şahika Ercümen: Survivor'dan sonra 5 kilo aldım
Yayınlanma Tarihi: 19.06.2017 11:59 | Değiştirme Tarihi: 19.06.2017 11:59

Şahika Ercümen, Emre Saygı'nın sunduğu 'Hadi Be' programına konuk oldu, hakkında merak edilenleri anlattı.

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, Türkiye Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen oldu. Keyifli anların yaşandığı ‘Hadi Be’ canlı yayınında Şahika Ercümen, Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi ve bir o kadar da iddialı açıklamalarda bulundu.
 
20 yıldır patates kızartması yemedim
 
Sağlıklı beslenme takıntısı olduğunu ve 20 yıldır hiç patates kızartması yemediğini söyleyen Şahika Ercümen “Diyetisyenlikte yaptığımdan dolayı sağlıklı beslenme takıntım var. Survivor’da uygulayamadım ve bunun çok faydasını gördüm. 20 yıldır hiç patates kızartması yemedim ama orada mecburen yedim. Türkiye’ye döndükten sonra 5 kilo aldım” dedi.

 

şahika ercümen
 

Karakterimi değiştiremem
 
Survivor’da kimseye tepki göstermemesinin sebebini başkasına göre karakterini değiştirmeyeceğinden dolayı olduğunu söyleyen Şahika Ercümen “Survivor’da kimseye tepki göstermememin nedeni başkasına göre karakter değiştiremem. Ben kendi seviyemde cevap veriyorum. Sakin ve olaylardan ders çıkarmaya çalışan birisiyim” dedi.
 
Köpek balıklarından değil insanlardan korkuyorum
 
İnsanların su altında köpekbalıklarından korkup korkmadığını sürekli sorduklarını söyleyen Şahika Ercümen “İnsanlar sürekli suyun altındaki canlılardan, özelliklede köpek balığından korkmuyor musun diyorlar? Bende insanlardan daha çok korkuyorum köpek balığından değil diye cevap veriyorum” dedi.
 
Nusret'teki hesabı görünce şaşırdılar
 
Survivor’dan ayrıldıktan sonra ilk gün bir şey yemediğini ailesiyle daha sonra gittiği restoranda annesinin hesabı görünce çok şaşırdığını söyleyen Şahika Ercümen “Survivordan ayrıldıktan sonra ilk akşam hiçbir şey yemedim. Ailemle buluştuktan sonra Nusret’te et yemeye gittik. Birde yiyemediklerimi paket yaptırdım evde getirdim. Hesap gelince annem çok şaşırdı. Ailem Çanakkale’de hiç öyle bir hesap görmemişler” dedi.