Şahane Hayaller filminin oyuncuları kimdir? İşte Şahane Hayaller filminin konusu ve oyuncu kadrosu

Şahane Hayaller filminin oyuncuları ve konusu, sinemaseverler tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. İzleyenleri hem güldüren hem eğlendiren Şahane Hayaller filminin oyuncu kadrosunda oldukça yetenekli isimler yer alıyor. Peki, Şahane Hayaller filminin oyuncuları kimdir? İşte Şahane Hayaller filminin konusu ve oyuncu kadrosu.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 12:49
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 12:49
Şahane Hayaller filminin oyuncuları kimdir? İşte Şahane Hayaller filminin konusu ve oyuncu kadrosu

İzleyicileri ekran başına kilitleyen Şahane Hayaller filmi sinema salonlarının ardından televizyonda da yayınlanmaya başladı ve izleyenlere kahkaha tufanı yaşatmaya devam ediyor. Samimi oyuncu kadrosuyla izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatan Şahane Hayaller filminin oyuncuları kimdir? İşte Şahane Hayaller filminin konusu ve oyuncu kadrosu.

ŞAHANE HAYALLER FİLMİ KONUSU NEDİR?

Ömer, şair olmak isteyen genç bir adamdır. Yıllardır hayalini gerçekleştirmeyi bekleyen Ömer, bu nedenle hayatını boşa geçirir. Hiçbir baltaya sap olamayan genç adam, zaman içinde hayalinden uzaklaşır. Tam da bu sırada liseden bir arkadaşı olan Ali ile karşılaşır. Ömer, Ali sayesinde yeniden hayaline tutunur. Ali'nin asıl amacı Ömer'in hayaline kavuşmasını sağlamak değil, onun menajerliğini yapıp sırtından para kazanmaktır. Ancak Ali'nin Ömer'in menajerliğini yapmasını sağlayacak bilgisi ve çevresi yoktur. Ömer'in kitabını bastırmak için türlü yolları deneyen ikili, kendilerini eğlenceli bir maceranın içinde bulur.

ŞAHANE HAYALLER FİLMİ OYUNCULARI VE KADROSU

Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Yardımcı'nın oturduğu, komedi türündeki 'Şahane Hayaller' filminin oyuncu kadrosunda Ömer Başdoğan, Salih Kalyon, Suzan Aksoy, Erkan Can gibi isimler yer alıyor.