Şahan Gökbakar'dan jet yalanlama!

Şahan Gökbakar'dan jet yalanlama!
Yayınlanma Tarihi: 02.02.2018 18:21 | Değiştirme Tarihi: 02.02.2018 18:21

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, bir gazeteye verdiği röportajda Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile ilgili yaptığı açıklamaların çarpıtıldığını Instagram'dan açıkladı.

Gazeteye ünlü komedyenin; "Ne benimle Togan’ın ne de Selçuk, Murat ve Ahmet’in bireysel olarak daha fazlasını üretip çekmesi mümkün. Daha fazlası için yapılacak iş belli. Ortak bir şirket kurup çekeceğimiz filmin yönetmenliğini Togan ve Selçuk Aydemir haricinde biri yapacak" şeklinde sözleri yansımıştı.

 

Şahan Gökbakar konuyla ilgili olarak Instagram hesabından açıklama yayınladı. İşte o açıklama;

 

Uydurmaaaa... Benim böyle bir açıklamam olmadı maalesef. Ağzımdan çıkmamış şeylerin ben söylemişim gibi yazılmasi beni nasıl tilt ediyor anlatamam.. Söylemedim kardeşim! Herhalde röportaji yapan arkadaşımız Mehmet kişisel heyecanı ile duymayı istediği şeyleri sanki ben demişim gibi hayal etmiş. Halbuki elindeki ses kaydını dinlese daha iyi olurdu... Gazeteciliğini ve kendisini sevdiğim bir insan olmasına karşın hayal gücünü röportajlarina daha az yansıtmasını dilerim.


Not: Komedyenlerin birlikte film çekmelerinin güzel olacağını ve hatta bu fikrimi uzun zaman once Murat'la ve Selçuk'la konuştuğumu, takvimler uyarsa düşünülebileceğini söyledim... Dediğim bu!!!

 

Haber ile ilgili metin girin!.