Sağlıklı Lezzetler formda kalmanın sırlarını anlattı

Sağlıklı beslenmek isteyenler ama damak tadına düşkün olanlar için çözüm yaratan Sağlıklı Lezzetler, Özge Ulusoy'un sunumuyla özel bir davet düzenledi.

Yayınlanma Tarihi: 27.10.2016 10:32
Değiştirme Tarihi: 27.10.2016 16:52
Sağlıklı Lezzetler formda kalmanın sırlarını anlattı

Çok sayıda ünlü ismin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, Türkiye Diyetisyenler Derneği İstanbul İli Temsilciliği Başkanı, Sağlıklı Lezzetler Danışmanı Prof. Dr. Murat Baş, konuklara formda kalmanın yollarını anlattı.

 

Kilo vermek, sağlıklı ve lezzetli beslenmek www.sagliklilezzetler.com ile çok kolay. Sağlıklı Yaşam Akademisi markası sagliklilezzetler.com, kilo vermek ya da kilosunu korumak isteyenler için lezzetli öğünler hazırlıyor. Sağlıklı Lezzetler, başarılı model ve sunucu Özge Ulusoy'un sunumu ve aralarında Emine Ün, Betül Demir, Müge Boz, Hande Kazanova, Zeynep Özyılmazel, Açelya Akkoyun, Ayşe Tolga ve Zeynep Tunuslu’nun olduğu ünlü konukların katılımıyla özel bir etkinlik düzenledi. 26 Ekim Çarşamba günü Grand Hyatt'da gerçekleştirilen davette, Özge Ulusoy; her zaman fit görünümünü korumasını sağlıklı beslenmeye borçlu olduğunu söyledi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Önem olan verilen kiloyu korumak

 

Türkiye Diyetisyenler Derneği İstanbul İli Temsilciliği Başkanı ve Sağlıklı Lezzetler Danışmanı Prof. Dr. Murat Baş ise toplantıya katılan konukları kilo vermek adına yapılan sağlıksız diyetler konusunda uyararak, dengeli beslenerek formda kalmanın püf noktalarını anlattı. ' Eğer metabolik olarak bir sorun yoksa herkes kilo verebilir. Ancak önemli olan kaybedilen değil, korunabilen ağırlıktır. Diyet uygulayarak zayıflayan her 100 kişiden sadece 20’si kaybettikleri ağırlığı koruyabiliyor. Bunun nedeni zayıflayan kişilerin ya çok hızlı bir şekilde ağırlık kaybederek metabolizmalarına zarar vermesi ya da diyet sonrası eski alışkanlıklarına geri dönmeleri. Sağlıklı olan ise; enerji ve besin öğeleri, kişinin mevcut ağırlığı, yaşı, yaşam tarzı, beslenme alışkanlıkları ve fiziksel aktivite düzeyine göre planlanmış bireysel beslenme programlarıdır. Bu program ile haftada 500 gram ile 1000 gram arasında ağırlık kaybı sağlıklı olarak kabul edilir.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Son yıllarda kişiye özel catering hizmeti ile zayıflama popüler hale geldi. Çünkü günün büyük bir zamanını ev dışında geçiren kişiler hem zayıflamak hem de sağlıklı beslenebilmek istiyor. Bunu sürekli hale getirmek için de adreslerine gelen yemek paketleri ile kendilerine büyük rahatlık sağlıyor. Sistem eğer doğru uygulanırsa, kişinin zayıflama süreci çok daha kolaylaşıyor. Sağlıklı Lezzetler de bu sistemi uluslararası standartlarda uygulayan, sağlıklı beslenmeyi lezzetli hale getiren pratik bir çözüm. '

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Sağlıklı Lezzetler her yerde yanınızda...

 

Günlük hayatta ve iş yaşamında, sizin yanınızda olan Sağlıklı Lezzetler, kişiye en uygun beslenme programını hazırlıyor. Sağlığına ve damak tadına düşkün, kilosunu korumak veya kilo vererek daha sağlıklı yaşamak isteyenler için özel menüler oluşturuyor. Farklı kalori değerlerinde oluşturulan; Hafif tempolu yaşayanlar için; masa başı çalışan, az hareket edenler için; tempolu çalışan, yüksek enerji harcayanlar için; iş yerinde sağlıklı beslenmek isteyenler için hazırlanan paket seçenekleri bulunuyor. Özenle hazırlanan paketler kapıya teslim ediliyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Türkiye Diyetisyenler Derneği İstanbul İli Temsilciliği Başkanı, Sağlıklı Lezzetler Danışmanı Prof. Dr. Murat Baş ve ekibinin hazırladığı, enerji ve besin değerlerinin hesaplandığı menüler, kişiye özel olarak pişiriliyor. Sebzeler tarladan, etler çiftlikten, ekmekler fırından geliyor ve uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip tescilli bir mutfakta özel menüler hazırlanıyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

 

Özge Ulusoy ile 'Sağlıklı Lezzetler' keşfi

 

Güzelliği ve fit görünümüyle beğeni toplayan, başarılı model ve sunucu Özge Ulusoy, sağlık dolu bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Özel davete katılan cemiyet hayatının önde gelenleri ve ünlü isimler formda kalmanın sırrı; 'Sağlıklı Lezzetler'i keşfetti. Aralarında Emine Ün, Betül Demir, Müge Boz, Hande Kazanova, Zeynep Özyılmazel, Açelya Akkoyun, Ayşe Tolga ve Zeynep Tunuslu’nun yer aldığı seçkin davetlilerin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte keyifli anlar yaşandı. Özge Ulusoy, her zaman formda kalmasını ve güzelliğini sağlıklı beslenmeye borçlu olduğunu söyledi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Türkiye Diyetisyenler Derneği İstanbul İli Temsilciliği Başkanı, Beslenme ve Sağlıklı Lezzetler Danışmanı Prof. Dr. Murat Baş ise, hayatın hızına yetişmeye çalışanlara sağlıklı beslenerek formda kalmanın püf noktalarını anlattı. Sağlığına ve damak tadına düşkün, kilosunu korumak veya kilo vererek daha sağlıklı yaşamak isteyenler için hazırlanan Sağlıklı Lezzetler menüleri hakkında bilgi verdi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Sağlıklı Lezzetler; hafif tempolu yaşayanlar, masa başı çalışan, az hareket edenler, tempolu çalışan, yüksek enerji harcayanlar, iş yerinde sağlıklı beslenmek isteyenler için farklı kalori değerlerinde paket seçenekleri sunuyor. Sağlıklı ve lezzetli besinler tüketerek formda kalmak istiyorsanız www.sagliklilezzetler.com’u tıklamanız yeterli.

 

Facebookhttps://www.facebook.com/sagliklilezzetler

Twitter : https://twitter.com/sagliklilezztlr

Instagramhttps://www.instagram.com/sagliklilezztlr

 

Haber ile ilgili metin girin!.