Şafak Sezer sinir krizi geçirirken çekilen görüntüleri ile ilgili konuştu

Şafak Sezer sinir krizi geçirirken çekilen görüntüleri ile ilgili konuştu

Aylar önce hastanede sinir krizi geçirirken çekilen görüntüleri olay olan ünlü komedyen Şafak Sezer'den samimi açıklamalar. Sezer hastalığı ile ilgili konuştu.

Ünlü komedyen Şafak Sezer, aylar önce bir hastanede sinir krizi geçirirken çekilen görüntülerle ilgili ilk kez açıklamada bulundu.

"Kalbime giden kas gevşedi"
Geçtiğimiz aylarda sinir krizi geçirdiği için hastaneye yatırılan Şafak Sezer, "Kas boşalması diyelim biz buna. Kas gevşedi o sırada. Kalbe giden ana kas gevşedi orada. Ana kasın da bir gerginliğe ihtiyacı var atması için bununla beraber o patlama yaşandı" ifadelerini kullandı.

şafak sezer sinir krizi geçirdi

"Bağırmak çok güzel bir şey"
Ünlü oyuncu, "Toplumun içinde bağırmam yanlıştı, ama insanlar gidip dağda taşta bağırsınlar. Bence bağırmak çok güzel bir şey. Eskiden pazarda tezgahtarlık yaptığım için özlemiştim bağırmayı. Benimki de pazar yıllarından kalma" şeklinde konuştu.

Sezer, sağlık durumuyla ilgili ise "İyi olmaya çalışıyoruz. Şu anda hayatımıza taktığımız ikinci stentle devam ediyoruz" dedi.

şafak sezer sinir krizi geçirdi

Yeni projelerle dönüyor
Şafak Sezer hastaneden taburcu olduktan sonra yeni projelerine yoğunlaştı. Sürpriz bir televizyon projesi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Sezer, Kolpaçino 4 adlı film için de çalışmalara başladı.

Görüntülenme : 1529 Yayınlanma Tarihi: 19/09/2016 09:12:35

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin