Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şafak Sezer'in gençlik fotoğrafı...

Şafak Sezer'in gençlik fotoğrafı...

Komedyen Şafak Sezer, sosyal medya hesabı üzerinden gençlik fotoğrafını paylaştı.

06.10.2016 19:56

Son olarak Sermiyan Midyat’ın 'Bir Baba Hindu' adlı filminde rol alan Şafak Sezer, instagram'da yaptığı paylaşım ile takipçilerini gençlik yıllarına götürdü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medyada geçmiş zamana ait fotoğraf yayımlama günü olan perşembeyi pas geçmeyen ünlü komedyen, elinde mikrofonla çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Şafak Sezer'in gençlik fotoğrafı yaklaşık 15 bin beğeni aldı.

Şafak Sezer kimdir?
1989 yılında Ankara Halk Tiyatrosunda Haldun Taner'in "Eşeğin Gölgesinde" adlı oyunla Ankara'da Oktay Kara ve Taylan Velioğlu ile ilk olarak sahneye çıktı. Ankara Halk Tiyatrosunda "Devri Yalan", "Başımızda Pakbulut, Sen Bu Seçimi Unut", "Saddam'ı Kim Öptü", "Şirinler", "Edi Büdü" ve "Uzaylı Arif" adlı oyunlarla, Ankara Ekin Tiyatrosunda ise "Biz Bu İhtilali Niye Yaptık", "Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz" adlı oyunlarla seyirci karşısına çıktı. Dario Fo'nun "Yüzsüz" adlı oyunundan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi'nin çektiği "Bir Düğün Masalı" adlı filmde rol alan sanatçının yer aldığı televizyon dizileri: "Televizyon Çocuğu" (Okan Bayülgen`in programı), "Sıdıka", "Baskül Ailesi", "Dostlar Pasajı", "Şafak Vakti" ve "Reyting Hamdi"... "Üçlü Oyun" filminden sonra sanatçı "Vizontele" için kamera karşısına geçti. Daha sonra da Turkfilmi adlı yapım şirketinin ilk filmi olan Rus Gelin'de Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Kaan Boztepe'le birlikte rol aldı.

Şafak Sezer’in bugünkü ününe kavuşmasında, şovmen Boran Kaya’nın sunduğu “İner misin Çıkar mısın?” adlı yarışma programının rolü vardır. O dönemin en beğenilen yarışma programlarından biri olan “İner misin Çıkar mısın?”da Şafak Sezer birinci olmuştur.

Yorumlar | 0
üye profil