Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk'un kardeşi de ünlü çıktı!

Sevilen dizi Sadakatsiz’de canlandırdığı Volkan karakteriyle gündemden düşmeyen Caner Cindoruk'un kardeşi de kendisi kadar ünlü çıktı. Elkızı dizisinde Ali Demir karakterini canlandıran Müfit Can Cindoruk’un abisi ile olan benzerliği görenleri şaşırttı.

Yayınlanma Tarihi: 08.12.2021 09:25
Değiştirme Tarihi: 08.12.2021 09:25
Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk'un kardeşi de ünlü çıktı!

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz’de iki sezondur baş rolde yer alan ünlü oyuncu Caner Cindoruk’un kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Münir Can Cindoruk da yeni sezonda, Fox TV’de yayınlanan Elkızı dizisinde izleyici karşısına çıkıyor.

Elkızı’nda ‘Ali Demir’ karakterine hayat veren Münir Can Cindoruk dizide Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz ile birlikte rol alıyor.

Birbirine benzeyen ikilinin kardeş olduğunu bilmeyen izleyici, Caner Cindoruk’un instagram paylaşımıyla şaşkınlık yaşadı. Caner Cindoruk instagram hesabından kardeşi Münir Can Cindoruk ile birlikte fotoğraflarını paylaştı.

İki oyuncunun birlikte fotoğrafını gören Caner Cindoruk’un takipçilerinden bazıları ‘Elkızı’nı izlerken Caner Cindoruk’a benzettikleri Münir Can Cindoruk’un ünlü oyuncunun kardeşi olması karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin