Sadakatsiz son bölüme damga vuran sahne: İnsan aynı anda neden iki kadını sevmesin?

Sadakatsiz son bölümündeki bir sahneyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Dizide Volkan karakterine hayat veren Caner Cindoruk'un, son bölümdeki bir sahnede gözyaşları içinde söylediği 'İnsan aynı anda neden iki kadını sevmesin?' replikler, izleyicileri ikiye böldü. İşte Sadakatsiz 3. bölüme damga vuran bu anlar...

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2020 09:50
Değiştirme Tarihi: 22.10.2020 09:51

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Sadakatsiz, 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizideki bir sahne, sosyal medyanın gündemien oturmayı başardı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Sadakatsiz'in son bölümünde eşi Asya'yı aldatan Volkan'ın yalanları su yüzüne çıktı. Asya, Volkan'ın çok daha uzun süredir Derin'le birlikte olduğunu öğrendi. Volkan'ın ise gözyaşları içinde arkadaşı Derya'ya söylediği "Her ikisini de seviyorum. İnsan aynı anda neden iki kadını sevemesin?" sözleri son bölüme damga vurdu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

İşte Volkan'ın Derya'ya söylediği o sözler: 

"Asya'yı çok seviyorum. Onsuz bir hayal bile edemiyorum. Ama Derin'i de çok seviyorum. Onun yanında kendimi canlı hissediyorum. İkisini de aynı anda seviyorum. İnsanın kalbi sadece bir kişi için atmıyormuş. Evli olmak aşık olmaya engel değilmiş. İkisini aynı anda seviyorum ama başka türlü, başka yerden. İnsan aynı anda iki çocuğunu sevebiliyor aynı ölçüde. Niye iki kadını sevemesin?"