Sadakatsiz'de Derin'in o sahnesi olay oldu! Bütün sosyal medya bunu konuştu...

Kanal D'de Çarşamba akşamları ekranlara gelen Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in baş rollerini paylaştığı sevilen dizi Sadakatsiz'in dün yayımlanan bölümü gündeme damgasını vurdu. Peki Sadakatsiz'in 12. bölümünde neler oldu? Derin ile Asya arasında ne yaşandı? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 10:40
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 10:41
Sadakatsiz'de Derin'in o sahnesi olay oldu! Bütün sosyal medya bunu konuştu...

'Sadakatsiz' dizisinin 30 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan bölümü çok konuşuldu. Dizin sevenleri yaşananları anlık olarak sosyal medyada konuşmaya başladı. Daha önce de bazı sahneleriyel gündem olmayı başaran dizide yaşananlar merak ediliyor. Sadakatsiz 12. bölümünde Derin ile Asya arasındaki diyalog bu kez gündeme yansıdı.

Dün akşam 12. bölümüyle izleyiciyle buluşan Sadakatsiz'de dizinin bölüm final sahnesinde Asya'nın sözleriyle şüphelenen Derin, Volkan'ın ofisinde sakladığı cep telefonunu buldu. Asya'nın yıllar önce başına gelen olayı yaşayan Derin, Volkan'ın gizli telefonunda Asya'nın fotoğraflarını görünce yıkıldı. O anlar sosyal medyada polemik konusu oldu.

Asya'nın "Kocan, bir oyun oynuyor hem de büyük bir oyun... Volkan iki sene boyunca hem seninle beraberdi hem de benimle. Ve benimle beraberken, senin sandığın gibi mutsuz da değildi. O yüzden dikkat et, benim başıma gelen senin başına da gelmesin" sözleri Derin'i şüpheye düşürdü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şirketten birine kocasını takip ettiren Derin, Asya'nın sözlerinin üzerine Volkan'ın ofisine gizlice gitti ve her yeri aramaya başladı. Çekmecede bir cep telefonu bulan Derin, şifreyi açmayı başardı.

Derin, Volkan'ın telefonunda Asya'nın fotoğraflarını görünce gözyaşlarına boğuldu. 'Sadakatsiz'de Volkan'ın gizli telefonunda Asya'nın fotoğraflarını gören Derin'in yaşadığı hayal kırıklığı sosyal medyaya damga vurdu.

SADAKATSİZ SON BÖLÜM İZLE | SADAKATSİZ 12. BÖLÜM İZLE