Saçlarını sarıya boyatan Edis Görgülü son haliyle görenleri hayrete düşürdü

Saçlarını sarıya boyatan Edis Görgülü son haliyle görenleri hayrete düşürdü
Yayınlanma Tarihi: 09.11.2019 14:57 | Değiştirme Tarihi: 09.11.2019 14:57

Bir derginin kapak konuğu olan Edis Görgülü, son haliyle görenleri şaşkınlığa uğrattı. Saçlarını sarıya boyatan Edis, yeni tarzıyla çok konuşulacak gibi duruyor. 

XOXO dergisinin 78. sayısının kapak konuğu olan Edis Görgülü saçlarını sarıya boyattı. Yeni tarzıyla sosyal medyayı salladı. Edis'in yaptığı paylaşıma kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelirken, ünlü isimler Edis'in bu tarzını beğendiklerini dile getirdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Edis'in kapak konuğu olduğu dergiden paylaşılan fotoğrafa şu not düşüldü:

“Konserlerde sanki insanları yakıyorum, acı duyuyorlar ama anlamıyorlar gibi geliyor... Bir yerini yaktığında birkaç saniye ne olduğunu anlamazsınız ama sonra acısı çıkar ya; karşımda yananların da bana dumanı ulaşıyor... Bu onlarla yaşadığım bir ritüel. Bu güce ulaştıktan sonra ondan geriye hiç düşmedim. Aksine, bu ateşin daha çok insanı yakması lazım. Terapi gibi bir his... “

Evet, @edisgorgulu veda ediyor... Bize, size, kendine. Ve en önemlisi, An’a. Bu onu kısa bir süreliğine son görüşünüz. Gitmeden önce XOXO’nun 78. sayısının kapak konuğu oluyor. Korkmayın, geri gelecek... Başka bir Edis olarak. Siz ona şimdiden, Yeni Edis de diyebilirsiniz.