Sabri Sarıoğlu ile hamile eşi Yağmur Sarıoğlu ile yürüyüşte görüntülendi

Galatasaray'da uzun seneler forma giyen ve sonrasında çeşitli sebeplerle yollarını ayıran Sabri Sarıoğlu'nun pilot olan eşi Yağmur Sarıoğlu, üçüncü çocuklarına hamile. Hamileliğin tadını çıkaran genç pilot, yürüyüşte görüntülendi ve karnının şişliği de gözlerden kaçmadı.

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2020 14:25
Değiştirme Tarihi: 23.05.2020 14:26
Sabri Sarıoğlu ile hamile eşi Yağmur Sarıoğlu ile yürüyüşte görüntülendi

Yıllarca Galatasaray'da forma giydikten sonra en son Göztepe'de ter döken ve sonrasında da futbolu bırakan eski milli futbolcu Sabri Sarıoğlu eşi Yağmur Sarıoğlu ile birlikte Bebek'te görüntülendi. Yürüyüş yapan çift, daha sonra bir gözlükçü dükkanına girdi. Habertürk'ün haberine göre, üçüncü çocuklarını dünyaya getirmek için gün sayan Yağmur Sarıoğlu'nun karnının iyice belirginleşmesi dikkatlerden kaçmadı.

Yakın zamanda pilot olan ve uçaklara büyük ilgisi olan Yağmur Sarıoğlu, üçüncü çocuğuna hamileliğini "Evet, hamileyim. İki gündür o kadar çok mesaj gelmiş ki..Yaza doğum Allah izin verirse. Uçuştan ayrı kalacağım bu süreçte kapanan hesabımdaki eski paylaşımları kısa kısa bilgiler vererek tekrar yüklemeyi düşünüyorum" sözleriyle duyurmuştu. 2010 yılında Sabri Sarıoğlu ile evlenen ünlü çiftin Sarp ve Sare adından iki çocuğu bulunuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.