Saba Tümer'den dikkat çeken açıklama: İyi ki evde kocam yok

Saba Tümer geçtiğimiz gün Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Ünlü sunucu, “Karantina sürecinde yalnızlar evlendi. Sizin evlilikle ilgili düşünceleriniz değişti mi?” sorusuna “Aksine ‘iyi ki evde kocam yok’ dedim. Böyle daha çok rahatım. İstediğim zaman canlı yayın yapıyorum, istediğim zaman yiyorum, özgürlüğümü daha çok seviyorum” cevabını verdi.

Yayınlanma Tarihi: 09.12.2020 10:53
Değiştirme Tarihi: 09.12.2020 10:53
Saba Tümer'den dikkat çeken açıklama: İyi ki evde kocam yok

Kahkahası ile ünlü sunucu Saba Tümer, Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Saba Tümer, karantina süreciyle ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu.Hürriyet'in haberine göre; Bebek'te spor yaparken görüntülenen ünlü sunucu Saba Tümer, paylaştığı cesur pozlarla ilgili konuştu.

Tümer, sosyal medyayla ilgili, “Her zaman öyle cesur değilim. Fotoğraflarım için hiç kötü yorumlar almadım. Hep güzeldi...” açıklamasını yaptı.

Ünlü sunucu, “Karantina sürecinde yalnızlar evlendi. Sizin evlilikle ilgili düşünceleriniz değişti mi?” sorusuna “Aksine ‘iyi ki evde kocam yok’ dedim. Böyle daha çok rahatım. İstediğim zaman canlı yayın yapıyorum, istediğim zaman yiyorum, özgürlüğümü daha çok seviyorum” cevabını verdi.
 

Etiketler: saba tümer - açıklama