Saadet Özsırkıntı kimdir, kaç yaşında? Saadet Özsırkıntı O Ses Türkiye Yılbaşı performansı merak edildi

O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 programının birbirinden özel konukları var. Bu akşam TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 konukları arasında yer alan Saadet Özsırkıntı kimdir? sorusunun yanıtı merak edildi. Yılbaşında Tv8'i açan birçok izleyici O Ses Türkiye Yılbaşı programında Saadert Özsırkıntı'yı görünce; Saadet Özsırkıntı kimdir? Saadet Özsırkıntı kaç yaşında? Saadet Özsırkıntı Instagra hesabı var mı? gibi soruların yanıtlarını merak etti.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 14:16
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 14:16
Saadet Özsırkıntı kimdir, kaç yaşında? Saadet Özsırkıntı O Ses Türkiye Yılbaşı performansı merak edildi

Saadet Özsırkıntı, O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 konukları arasında yer aldı. Birçok kişi O Ses Türkiye'de gördüğü Saadet Özsırkıntı'ın hayatına dair bilgileri merak etti. Bunun yanı sıra Saadet Özsırkıntı ile ilgili başka bilgiler de merak edildi. Peki Saadet Özsırkıntı kimdir, kaç yaşında, ne yapıyor, nereli? Ayrıntıları haberin devamında öğrenebilirsiniz...

O Ses Türkiye Yılbaşı konuğu olan Saadet Özsırkıntı, Survivor Panorama, Survivor, O Ses Türkiye gibi birçok programda sunuculuk yapmış bir isim. Genç yaşına rağmen başarılı iş hayatıyla dikkat çeken Saadet Özsırkıntı, sosyal medyada paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Peki Saadet Özsırkıntı kimdir?

SAADET ÖZSIRKINTI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ? 

Saadet Özsırkıntı, 1990 yılının Mayıs ayında dünyaya geldi. Adana doğumlu güzel sunucu, Özel Çağ Koleji mezuniyetinin ardından Koç Üniversitesi eğitimi ve Maltepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitim almış sonrasında ise dil eğitimi için İngiltere’ye gitmiş bir süre yaşantısını orada sürdürmüştür.

İlk olarak Fanta reklam filminde yer alan güzel sunucu CNN Türk’te komik videolar ile ilgili bir program sunmuş ardından TV8 kanalında Dünya Listeleri Müzik programını sunmuştur.

Survivor’da backstage sunuculuğu yapan Saadet Özsırkıntı yeni dönemde O Ses Türkiye‘nin sunuculuğunu üstlenmiştir. 2015 yılında 3.Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreninde, Yılın En İyi Çıkış Yapan Program Sunucusu olmuştur.

2019 yılında yine Survivor yarışmasında sunucu olarak görev yaptı. 

Saadet Özsırkıntı ayrıca Survivor Panorama programlarında da moderatör olarak yer almıştır. 

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Saadet Özsırkıntı'nın 300 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Saadet Özsırkıntı'nın instagramı: 'saadetozsirkinti'dir.