Saadet Özsırkıntı kimdir, kaç yaşında, aslen nerelidir? Saadet Özsırkıntı hakkındaki bilgiler

Saadet Özsırkıntı, TV8’in sevilen yarışması O Ses Türkiye’de yaptığı sunuculuk ile hatırlanıyor. Bu akşam, düelloların başlaması ile güzel sunucuya dair bilgiler merak edilmeye başlandı. Peki, Saadet Özsırkıntı kimdir? Saadet Özsırkıntı kaç yaşında? Saadet Özsırkıntı Instagram hesabı var mı?

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2021 20:57
Değiştirme Tarihi: 04.12.2021 20:57
Saadet Özsırkıntı kimdir, kaç yaşında, aslen nerelidir? Saadet Özsırkıntı hakkındaki bilgiler

Saadet Özsırkıntı, O Ses Türkiye yarışmasında yaptığı sunuculuk ile akıllarda yer aldı. Güzelliğiyle dikkat çeken başarılı sunucu, O Ses Türkiye düello turunda izleyicilerin dikkatini çekti. İzleyiciler, Saadet Özsırkıntı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli soruları ile güzel sunucu hakkındaki bilgilere erişmek istiyor. İşte Saadet Özsırkıntı biyografisi…

SAADET ÖZSIRKINTI KİMDİR?

Saadet Özsırkıntı doğum tarihi 12 Mayıs 1990. Adana doğumlu güzel sunucu, Özel Çağ Koleji mezuniyetinin ardından Koç Üniversitesi eğitimi ve Maltepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitim almış sonrasında ise dil eğitimi için İngiltere’ye gitmiş bir süre yaşantısını orada sürdürmüştür.

İlk olarak Fanta reklam filminde yer alan güzel sunucu CNN Türk’te komik videolar ile ilgili bir program sunmuş ardından TV8 kanalında Dünya Listeleri Müzik programını sunmuştur.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor’da backstage sunuculuğu yapan Saadet Özsırkıntı yeni dönemde O Ses Türkiye‘nin sunuculuğunu üstlenmiştir. 2015 yılında 3.Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreninde, Yılın En İyi Çıkış Yapan Program Sunucusu olmuştur.

2019 yılında yine Survivor yarışmasında sunucu olarak görev yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Saadet Özsırkıntı ayrıca Survivor Panorama programlarında da moderatör olarak yer almıştır.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Saadet Özsırkıntı'nın 324 bin takipçisi bulunmaktadır. Saadet Özsırkıntı'nın instagramı: 'saadetozsirkinti'dir.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin