Fena pişti oldular

“Son Umut”un prömiyeri için başrol İstanbul'a gelen Russell Crowe ile Yılmaz Erdoğan'ın eşofmanları dikkatlerden kaçmadı.

Yayınlanma Tarihi: 05.12.2014 11:32
Değiştirme Tarihi: 05.12.2014 12:34
Fena pişti oldular

OSCAR’lı aktör Russell Crowe, bir bölümünü Türkiye’de çektiği “Son Umut” (The Water Diviner) filminin bugün Zorlu Center PSM’de düzenlenecek prömiyeri için dün özel uçağıyla İstanbul’a geldi.Crowe’a yolculuğunda filmde rol alan Olga Kurylenko ile Yılmaz Erdoğan da eşlik etti. Atatürk Havalimanı’ndan ayrılırken soruları yanıtlayan Crowe, “Uzun bir uçuştan indim. İki gece önce Sydney’de, dün gece de Melbourne’de gala yaptık.Şu ana kadar her şey çok iyi. Avustralya Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi Ödülleri’nde 8 dalda ödüle aday gösterildik. Yılmaz Erdoğan da ‘en iyi yardımcı erkek oyuncu’ dalında aday oldu. Ne kadar şahane bir şey değil mi?” dedi.Ünlü aktör, filminde rol alan Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan için de “İkisi de harika insanlar, şahane aktörler. Becerikliler, pozitifler. Onlarla çalışmak güzel bir deneyimdi. Yılmaz’ın filmdeki performansı muhteşem.Cem Yılmaz’ın da komedi filmlerini izlemiştim, bu filmde ise dramatik bir rolü oynadı ve harika bir iş çıkardı” yorumunu yaptı. Yılmaz Erdoğan ise “Yolculuk uzun ve güzel geçti. Sydney ve Melbourne’deki galalara katıldık, çok görkemliydi” diye konuştu. Havalimanından konaklayacakları Raffles İstanbul Otel’e geçen Russell Crowe ile ekibine yolda 4 araç eskortluk yaptı.

Aynı eşofmanYılmaz Erdoğan’la aynı marka ve model eşofman altını giyen Russell Crowe, objektiflere zafer işareti yaptı. “Son Umut”, 26 Aralık’ta vizyona girecek. (Hürriyet) yılmaz erdoğan fotoğrafları