Ruslar Dilan Çiçek Deniz'e bayıldı!

Geçtiğimiz günlerde Taşkent Film Festivali’ne katılan Dilan Çiçek Deniz, güzelliğiyle büyüledi. Başarılı oyuncu yer aldığı projelerle yurtdışında en çok tanınan isimlerin başında geliyor. Özellikle “Çukur” dizisindeki Sena karakteriyle Özbekistan’da izlenen oyuncu, yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

Yayınlanma Tarihi: 08.10.2021 09:14
Değiştirme Tarihi: 08.10.2021 09:14
Ruslar Dilan Çiçek Deniz'e bayıldı!

Başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz, yurtdışında en çok tanınan isimlerin başında geliyor. Bugüne kadar yurtdışından birçok teklif alan Deniz, Victoria’s Secret’ın meşhur yılbaşı şovunun seçmelerine davet edilen ilk Türk olmuştu. Cannes’da birçok kez uluslararası projelerle Türkiye’yi temsil eden güzel oyuncu bu kez de Rusların gönlünü fethetti.

YAPIMCILARLA BULUŞTU

Festivale Nuri Bilge Ceylan, Ercan Kesal, Nazan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Oktay Kaynarca gibi ünlü isimlerle katılan Dilan Çiçek Deniz, orada hem Özbekistan hem de Rusya’dan yapımcı ve yönetmenlerle bir araya geldi. Rus sinemasının önde gelen yönetmenleriyle görüşen Deniz’in Rusya’da çekilecek uluslararası bir sinema filminin görüşmesi için de önümüzdeki günlerde Moskova’ya gideceği öğrenildi.

İNGİLİZCESİ ANA DİLİ GİBİ

Bu arada Dilan Çiçek Deniz’in geçtiğimiz günlerde kırmızı halıda yabancı gazetecilere verdiği röportajdaki İngilizcesi tartışılmıştı. Ancak İngilizce güzel oyuncunun ana dili gibiymiş. Los Angeles’ta The American Academy of Dramatic Arts’ta oyunculuk dersleri almış, hatta bu şehirde bağlı bulunduğu bir ajans ve menajeri de varmış.
Ben de geçtiğimiz günlerde yazmıştım; ikinci dil olarak da İspanyolca öğreniyor.

RÖPORTAJ DAHA UZUNDU

Sosyal medyada olay olan İngilizcesi hakkında konuşan Dilan Çiçek Deniz, “Daha uzundu röportaj. İngilizce konuştuğum bölüm kesilmiş. Bazı yerlerde çok garip haberler yapılmış. Ben Amerika’da oyunculuk ve dil eğitimi aldım. Keşke araştırıp haber yapsalarmış bazı arkadaşlar” diyerek sitem etti.

(Hürriyet)