İlk tanıtımı yayınlandı

Show TV'de ekrana gelecek olan Roman Havası dizisinin ilk tanıtımı bugün yayınlandı.

Yayınlanma Tarihi: 30.10.2014 15:08
Değiştirme Tarihi: 30.10.2014 15:08
İlk tanıtımı yayınlandı

Bir döneme damgasını vuran ‘Cennet Mahallesi’, Erler Film’in yapımcılığında yeni adıyla bir kez daha hayat buluyor. ‘Roman Havası’ adıyla yakında yeniden Show TV ekranlarında başlayacak olan dizinin ilk tanıtımı bugün yayınlandı.
 
Usta oyuncu kadrosunun tamamının görüntülerinin yer aldığı tanıtım, ekrana bomba gibi düştü. Çekimleri Ekim ayında başlayan dizi Show TV’nin yeni yayın dönemindeki en iddialı yapımlarından biri.
Yapımcılığını Erler Film’in,  proje tasarımını usta isim Türker İnanoğlu’nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hakan Arslan otururken, senaryosunu ise, Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor.
 
Show TV’nin yeni dönemdeki merakla beklenen projelerinden birisi olan Roman Havası’nın kadrosu da bomba gibi!  Dizinin başrol oyuncuları arasında; Oya Başar, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Cezmi Baskın, Lalizer Kemaloğlu, Boğaç Aksoy, Gökhan Şahin, Gülay Baltacı, Mehtap Ar, Hakan Dülger, Çiğdem Aygün, Galip Erdal ve Mesut İzgi gibi usta isimler yer alıyor.
 
Roman Havası, yakında Show TV ekranlarında olacak.