Roman Havası çok yakında ekranda

‘Cennet Mahallesi’ dizisi, Erler Film’in yapımcılığında Show TV ekranlarında ‘Roman Havası’ adıyla yeniden izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2014 15:07
Değiştirme Tarihi: 19.11.2014 15:07
Roman Havası çok yakında ekranda

Yakında Show TV’de başlayacak olan dizinin yeni tanıtımı da bugün yayınlandı. Usta oyuncu kadrosunun tamamının görüntülerinin yer aldığı yeni tanıtım, renkli görüntüleri ve müzikleriyle sosyal medyada da büyük ilgi görüyor.
 
Show TV’nin yeni yayın dönemindeki en iddialı yapımlarından biri olan Roman Havası’nın çekimleri, tüm hızıyla devam ediyor. Roman Havası ile izleyiciler, kahkaha, müzik ve eğlenceye doyacaklar.

Yapımcılığını Erler Film’in,  proje tasarımını usta isim Türker İnanoğlu’nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hakan Arslan otururken, senaryosunu ise, Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor.
 
Show TV’nin merakla beklenen en renkli projelerinden birisi olan Roman Havası’nın kadrosu da bomba gibi!  Dizinin başrol oyuncuları arasında; Oya Başar, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Cezmi Baskın, Lalizer Kemaloğlu, Boğaç Aksoy, Gökhan Şahin, Gülay Baltacı, Mehtap Ar, İlhan Daner, Galip Erdal, Mesut İzgi, Hakan Dülger, Çiğdem Aygün ve Goncagül Narlı gibi usta isimler yer alıyor.
 
Roman Havası, yakında Show TV’de başlıyor.