Robert De Niro'dan sert sözler!

Robert De Niro'dan sert sözler!

Oscar ödüllü sinema oyuncusu Robert De Niro, ABD Başkanlık seçimlerine ilişkin bir video konuşmasında çok sert sözler sarf etti!

Ünlü Hollywood yıldızı De Niro, 8 Kasım ABD Başkanlık seçimlerine bir  ay kala, vatandaşların sandığa gitmesini sağlamak amacıyla düzenlenen  "Geleceğin  İçin Oy Ver (#VoteYourFuture)" adlı kampanya çerçevesinde hazırlanan videoda  Trump aleyhine çok sert sözler sarfetti.

Videoda eski Dışişleri Bakanı Colin Powell'in Trump için "O, bu  ülke için utanç kaynağı, ulusal bir felaket." sözünü öven De Niro, Trump'ın ne  söylediğini bilmediğini belirtti. De Niro, "İnsanların yüzüne nasıl yumruk atmak  istediği hakkında mı konuşuyor? Tamam, onun yüzüne yumruk atmak isterdim." dedi.

Trump için "pervasızca aptal", "domuz", "köpek" ve "serseri" gibi  ifadeler sarfeden De Niro, konuşmasında ABD'yi yönetebilecek kişinin Trump  olmadığını öne sürdü. De Niro, şunları söyledi:

"O, bizim başkanlık için istediğimiz kişi mi? Sanmıyorum. Bu ülkenin  yönünü önemsiyorum ve Donald Trump gibi biriyle yanlış yönde gitme ihtimalinden  çok çok endişeliyim."

73 yaşındaki ünlü oyuncu,  vatandaşlara "Geleceğinizi önemsiyorsanız,  oy verin" çağrısında bulundu.

Videoda Edward Norton, Samuel L. Jackson, Julia Roberts ve Emma Stone  gibi ünlü isimler de yer alıyor. Bu yıldızların ise De Niro gibi kendi siyasi  görüşlerini dile getirmedikleri ve Trump aleyhine herhangi bir sert ifade  kullanmadıkları dikkati çekti.

Görüntülenme : 1231 Yayınlanma Tarihi: 08/10/2016 23:33:36

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin