Robbie Williams ve Ayda Field, Cameron Diaz sayesinde barıştı

Robbie Williams ve Ayda Field, Cameron Diaz sayesinde barıştı

Robbie Williams’ın rehabilitasyona gitmek için terk ettiği eşi Ayda Field ile Cameron Diaz sayesinde barıştı.

Şarkıcı Robbie Williams ve Türk asıllı oyuncu eşi Ayda Field kısa bir ayrılığın ardından tekrar bir araya geldi. Barış haberini çiftin yakın arkadaşı Cameron Diaz duyurdu.

42 yaşındaki Williams, yakın arkadaşı ünlü Hollywood yıldızı Cameron Diaz’a, rehabilitasyona gitmek için ilişkisini bitirdiğini söyledi. Ancak Ayda’sız bir hayatta sefil olduğunu da anlattı. Bunun üzerine Diaz, Williams’a eşine geri dönmesi üzerine tavsiyede bulundu. Williams’ın her zaman düşüncelerine önem verdiği Diaz’ın tavsiyeleri işe yaradı ve ünlü çift barıştı.

37 yaşındaki Ayda Field, ayrılık süreciyle ilgili “Robbie rehabilitasyona gitti. Mahvoldum. Ama aynı zamanda onun yardıma ihtiyacı olduğunu görebiliyordum. Onu hala seviyordum. Onun iyi olmasını isteyecek kadar seviyorum onu. Sanırım doğru adam, yanlış zaman. Bitti” açıklamasını yapmıştı.

Days of Our lives dizisiyle tanınan oyuncu, “Yapması gereken şeyi yaptığını biliyordum ama bu çok zor” şeklinde konuşmuştu.

Rehabilitasyon nedeniyle ayrılan ve sonra tekrar barışan çift, tanışmalarındaki ilginçliği de verdikleri bir röportajda anlatmıştı.

Çift ortak bir arkadaşları vasıtasıyla ilk kez bir araya gelecekti ve Williams bu buluşmayı unuttu. Sonunda buluştular ve Williams Ayda Field’ı evine davet etti.

Ayda Field, “Evine gittiğimde bir parti vardı. Birlikte çok tuhaf zaman geçirdik. Sonra beni parti alanına götürdü tekrar. Yanımda kalmayacaktı ama kaldı. Sonra konuşmaya başladık ve aramızda bir elektriklenme oldu” dedi.

Robbie Williams, Ayda Field ile ilk tanıştığında ondan çok etkilenmediğini itiraf etti.

“Önünde kocaman bir cebi olan bir kıyafet giymişti. Şişman ve biraz çılgın olduğunu düşündüm. Partide konuşmaya başladık ve sonra ben ‘Şişman ama ben bu kadını çok seviyorum’ diye düşündüm. Sonra herkes jakuziye girdi, Ayda bikininin içinde Bond kızı gibi görünüyordu. O an tek aklımdan geçen, ‘Teşekkürler Tanrım’ oldu.”

Robbie Williams ve Ayda Field, 2010 yılında evlendi. Çiftin dört yaşında Teddy ve 23 aylık Charlie olmak üzere iki çocukları bulunuyor.

Görüntülenme : 314 Yayınlanma Tarihi: 05/09/2016 14:10:43

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin