Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Rıza Kocaoğlu: Yakışıklı jönler dede içlikleri giyiyor

Rıza Kocaoğlu: Yakışıklı jönler dede içlikleri giyiyor

İçerde dizisi ile ekrana dönen Rıza Kocaoğlu konuk olduğu radyo programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

14.12.2016 14:41

İçerde dizisinin sevilen oyuncusu Rıza Kocaoğlu, ödüllü oyunu “Ormanlardan hemen önceki gece” ile Best FM’de Yasemin Şefik’in konuğu oldu.  Ezel, Karadayı, Kuzey Güney, İçerde gibi dizilerde rol alan oyuncu “İçerde aksiyon durumu yakaladık. Ben seviyorum; koşayım, döveyim, vurayım. Aslında naif bir balık burcuyum. İyi biriyim ben.” diye konuştu.

rıza kocaoğlu  

Silahlardan nefret ediyor Ünlü oyuncu kendisine yöneltilen “İyi adam döver misin Rıza?” sorusu üzerine; “ Yok ya ben sevmem. Silah falan nefret ederim. Mezun oldum geldim İlk gün sette elime silahı verdiler. Hatta “labirent” filminde poligona gittik. Barut kokusundan tansiyonum düştü. Çocukken gençken kavga dövüş oluyordu. Ama bu yaştan sonra olmaz.” dedi.

 

rıza kocaoğlu  

'Yakışıklı jönler dede içlikleri giyiyor' Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Nejat İşler, Çağatay Ulusoy gibi yakışıklı jönlerle kamera karşısına geçen başarılı oyuncu Rıza Kocaoğlu; “Bütün o gördüğünüz karizmatik jönler, üşümemek için çekimlerde dede içlikleri giyiyor” diye konuştu.

Oyunculukla ilgili özel çalışmalar yapan ve tahmin edilemezliğin peşinde olduğunu anlatan  Kocaoğlu “Tuhaf bir kariyer oluşumum var. İkinci adamım rollerde ama öyle de görünmüyor. Asla yedekte kalmıyorum. Sahanın hep içindeyim.” dedi.

Yorumlar | 1
üye profil
Ahmed Gençer 2 yıl önce
İçerikten ses gelmiyor. Acaba sorun benim bilgisayarım da mı mevcut?