Rıza Kocaoğlu'ndan 'evlilik' cevabı!

Son olarak dijital bir platformda yayınlanan 'Zeytin Ağacı' adlı dizide Tuba Büyüküstün ve Murat Boz ile kamera karşısına geçen Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz gün Cihangir'de kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Selin Işık'la görüntülendi. Yeni dizisi hakkında konuşan ünlü isim, 'evlilik' sorusuna ise dikkat çeken bir cevap verdi.

Yayınlanma Tarihi: 01.08.2022 09:31
Değiştirme Tarihi: 01.08.2022 09:31
Rıza Kocaoğlu'ndan 'evlilik' cevabı!

Rol aldığı dizi ve filmlerin yanı sıra özel hayatıyla da konuşulan Rıza Kocaoğlu'nun, geçtiğimiz Nisan ayında yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı. 43 yaşındaki oyuncu, yeni sevgilisi Selin Işık'la (35) Cihangir'de bir mekanda baş başa yemek yemişti.

BAŞ BAŞA TATİL

Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz haftalarda ise sevgilisi Selin Işık ile birlikte Çeşme'de tatile başlamıştı. Aya Yorgi'de bir plajda kameralara yansıyan Kocaoğlu ile Işık, birlikte denize girmişti. 'Çukur' dizisindeki fit halinden eser kalmayan oyuncu, aldığı kilolar ile dikkat çekmişti.

ESKİ SEVGİLİSİYLE PİŞTİ OLDU

Kocaoğlu, sevgilisi Işık ile birlikte deniz ve güneşin tadını çıkarırken; eski sevgilisi Hazal Subaşı da yakın arkadaşı Gizem Karaca ile aynı mekanda eğlenmişti. Birbirlerinden ayrı köşelerde vakit geçiren Subaşı ve Kocaoğlu, daha sonra localarına gitmişti.

SEVGİLİSİYLE EĞLENMEYE ÇIKTI

Ünlü isim, tüm bunların ardından dijital bir platformda yayınlanan 8 bölümlük 'Zeytin Ağacı' dizisinde Murat Boz ve Tuba Büyüküstün ile rol aldı. Oyuncu, önceki akşam Cihangir'de bir mekanda sevgilisiyle eğlendi.

Mekandan tek ayrılan Selin Işık, sevgilisi Kocaoğlu'nun evine giderken yolda poz verdi ve “Selin Hanım her şey yolunda mı?” sorusunu, “Evet her şey çok güzel ve mutluyum. Rıza arkadaşları ile sohbet ediyor, ben eve gidiyorum” diyerek yanıtladı.

"BİR TAKIM OLDUK VE KOPAMIYORUZ"

İlerleyen saatlerde arkadaşı ile mekandan ayrılan Kocaoğlu'na, “Rıza bey 'Zeytin Ağacı' adlı dizi geçtiğimiz gün yayınlanmasına rağmen güzel tepkiler aldı, çok beğenilmiş. Siz neler söylemek istersiniz. Murat Boz ve Tuba Büyüküstün ile aynı dizide rol aldınız?” sorusu yöneltildi. Ünlü oyuncu, bu soru karşısında şu cevabı verdi:

Şifa olsun, çünkü biraz şifalı bir iş. Tabii ki ben pozitif bilime inanıyorum, kime ne iyi geliyorsa onu anlatan bir dizi oldu. Arkadaşlarım çok güzel bir iş çıkarttı, umarım ben de onlara eşlik edebilmişimdir. Murat'la kardeş olduk biz. Çok seviyorum kendisini. Tuba da öyle, bir takım olduk ve hala kopamıyoruz, fark ediyorsunuzdur siz de. Çok samimi söylüyorum, vallahi çok güzel bir arkadaşlık gurubu oluştu; kopamıyoruz. İnsanlar arıyor, dizi Dünyanın her bir yanında izleniyormuş. Bunları duyunca mutlu oluyorum.

"OLACAK İNŞALLAH"

Rıza Kocaoğlu, muhabirlerin; “Rıza Bey, geçtiğimiz Kurban Bayramında 'Selin Işık'ı annemle tanıştıracağım' demiştiniz. Tanıştı mı?” sorusuna, “Annemle tanıştırdım Selin'i. O da çok sevdi” dedi. Kocaoğlu, “O zaman evlilik yakın mı?” sorusuna ise, “Olacak inşallah” diyerek arkadaşı ile yoluna devam etti.

(Milliyet)

İlgili Sayfalar: Magazin