Rise Of Empires: Ottoman yayında! Rise of Empires: Ottoman Netflix'den ücretsiz nasıl izlenir?

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2020 17:21
Değiştirme Tarihi: 24.01.2020 17:21

Netflix’in merakla beklenen yeni dizisi Rise of Empires: Ottoman bugün itibarıyla yayına tüm dünya ile aynı zamanda girdi. Peki, Rise Of Empires: Ottoman oyuncu kadrosunda kimler var? Osmanlı İmparatorluğu Netflix'ten ücretsiz nasıl izlenir? 

Osmanlı İmparatorluğu, Fatih Sultan Mehmet ve İstanbul'un Fethi konularını içeren Netflix'in yeni dizisi Rise Of Empires: Ottoman bugün yayına girdi. 6 bölümden oluşan diziyi izlemek isteyenler Rise Of Empires: Ottoman Netflix'ten nasıl izlenir araştırmaya başladılar. İşte Rise Of Empires: Ottoman konusu, oyuncu kadrosu ve detayları...

RISE OF EMPIRES: OTTOMAN OYUNCU KADROSU 

Rise of Empires: Ottoman dizisinde Fatih Sultan Mehmet'i Cem Yiğit Üzümoğlu canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün, Birkan Sokullu, Selim Bayraktar, Osman Sonant, Damla Sönmez, Tolga Tekin, Charles Dance, Tommaso Basili ve Ushan Çakır gibi önemli isimler yer alıyor.

Prof.Dr. A.M Celal Şengör ve Dr. Emrah Safa Gürkan danışmanlığında kaleme alınan belgesel dizinin Türkçe anlatımını Halit Ergenç seslendiriyor. Yapımcılığını Karga Seven ile birlikte STX Entertainment’in üstlendiği yapımın yönetmen koltuğunda ise Emre Şahin oturuyor.

RISE OF EMPIRES: OTTOMAN KONUSU

6 bölümden oluşan Rise of Empires: Ottoman, tarihe damgasını vuran padişahlardan Fatih Sultan Mehmet’in yükselişini ve İstanbul’un fethini konu alırken dönemin Osmanlı İmparatorluğu’nu farklı bir açıdan ele alıyor.

RISE OF EMPIRES: OTTOMAN ÜCRETSİZ NASIL İZLENİR?

Rise of Empires: Ottoman, Netflix'de yayınlanıyor. İzlemek için Netflix'e üye olmak gerekiyor. Netflix'e bir defaya mahsus olarak 30 gün boyunca ücretsiz ulaşabiliyorsunuz.