Rise of Empires: Ottoman ne zaman, saat kaçta başlıyor? Netflix Rise of Empires: Ottoman kadrosu

Yayınlanma Tarihi: 20.01.2020 22:52
Değiştirme Tarihi: 20.01.2020 22:52

Netflix'de yayınlanacak olan Rise of Empires: Ottoman merakla bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan ve İstanbul'un fethi, Fatih Sultan Mehmet dönemini anlatacak Rise of Empires: Ottoman ne zaman başlayacak? Rise of Empires: Ottoman kadrosunda kimler var? Kaç bölüm olacak?

Dizileri ile bağımlılık yapan Netflix'te özellikle Türk izleyicileri heyecanlandıran Rise of Empires: Ottoman dizisi için geri sayım başladı. Yayınlanan fragmanı ve oyuncu kadrosuyla ile Rise of Empires: Ottoman dizisi dikkatleri üzerine çekti. İşte Rise of Empires: Ottoman yayın tarihi ve diziye dair merak edilenler...

RISE OF EMPIRES: OTTOMAN NE ZAMAN BAŞLIYOR?

24 Ocak 2019 Cuma günü saat 11'den itibaren Netflix üzerinden yayında olacak Rise of Empires: Ottoman dizisi toplam 6 bölümden oluşacak.

RISE OF EMPIRES: OTTOMAN OYUNCU KADROSU 

Rise of Empires: Ottoman dizisinde Fatih Sultan Mehmet'i Cem Yiğit Üzümoğlu canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün, Birkan Sokullu, Selim Bayraktar, Osman Sonant, Damla Sönmez, Tolga Tekin, Charles Dance, Tommaso Basili ve Ushan Çakır gibi önemli isimler yer alıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Rise of Empires: Ottoman, Osmanlı İmparatorluğu'nun önemli padişahlarından birisi olan ve İstanbul'u fetheden Fatih Sultan Mehmet'in dönemini ekranlara taşıyacak. Prof. Celal Şengör ve Dr. Emrah Safa Gürkan danışmalarının arasında yer aldığı Rise of Empires: Ottoman dizisinin yapımcılığını STXtv ve Karga Seven şirketleri üstlendi.