Rihanna'nın iç çamaşırı koleksiyonu sosyal medyayı salladı!

Müziği geri plana atan Rihanna, marka değerini 1 milyar doların üstüne çıkarmayı başardığı iç çamaşırı markası Savage X Fenty için bir kez daha kamera karşısına geçerek, yeni koleksiyonunu kendi tanıttı.

Yayınlanma Tarihi: 24.11.2021 12:37
Değiştirme Tarihi: 24.11.2021 12:37
Rihanna'nın iç çamaşırı koleksiyonu sosyal medyayı salladı!

Rihanna, iç çamaşırı markası Savage X Fenty için her zamanki gibi yine kamera karşısına geçti.

RIHANNA'DAN ÇOK ÖZEL POZLAR

Rihanna, marka değerini 1 milyar doların üstüne çıkarmayı başardığı iç çamaşırı markası Savage X Fenty için bir kez daha kamera karşısına geçerek, yeni koleksiyonunu kendi tanıttı. Yılbaşı'na özel hazırladığı koleksiyonunun videosunu instagram hesabından paylaşan Riri beğeni yağmuruna tutuldu.

İç çamaşırı markası Savage X Fenty için durmadan çalışan Ünlü şarkıcı Rihanna, yeni yılı es geçmedi. 2022 yılına girerken tercih edilecek koleksiyonunu yine kendi üzerinde tanıttı.

İç çamaşırlı halinin fotoğraflarını yayınlayan Riri'den çok geçmeden tanıtım videosu da geldi. İnstagram üzerinden videosunu "Noel için tek istediği…" sözleriyle paylaşan Rihanna, beğeni yağmuruna tutuldu.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin