Rihanna kendi moda markasını yaratıyor!

Ocak ayında kendi lüks markasını yaratmak için 70 lüks markanın sahibi LVMH ile görüşen Rihanna, kendi markasının ilk adımını attı.

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2019 17:32
Değiştirme Tarihi: 10.05.2019 17:33
Rihanna kendi moda markasını yaratıyor!

Fransız lüks marka grubu LVMH, daha önce ayakkabı, iç giyim ve kendi makyaj koleksiyonu bulunan Rihanna ile yeni bir marka yaratıyor. Louis Vuitton ve Moet & Chandon şampanyası da dahil olmak üzere dünyanın en büyük lüks grubu olan 70 markanın arasına katılan etiket, şarkıcının gerçek adu olan Robyn Rihanna Fenty'den esinlenerek Fenty olarak anılacak. LVMH bugün yapılan lansmanda markanın yakında çıkacağını söyledi.

LVMH'nin milyarder patronu Bernard Arnault, yaptığı açıklamada, grubun herhangi bir finansal ayrıntı vermemiş olmasına rağmen, ekibin kendisini bir ekip ve kaynaklarla destekleyeceğini söyledi.Rihanna, kendisine "lüks sektörde sanatsal bir sınırlama olmadan bir moda evi geliştirmek için eşsiz bir fırsat" verildiğini söyledi. LVMH'nin Ocak ayında yaptığı açıklamada, Fenty Beauty'in satışların 2018 sonuna kadar yaklaşık 500 milyon avroya (562 milyon $) ulaştığı belirtildi.

Rihanna, Fenty adında bir makyaj markasına ve Savage adında da bir iç giyim markasına sahip. Sosyal medyada da oldukça takipçisi olan ve yaklaşık 170 milyon kişi tarafından takip edilen Rihanna, stili bakımından en fazla takip edilen ünlüler arasında yer alıyor.Haber ile ilgili metin girin!.