Rihanna Donald Trump'ı bombaladı!

Rihanna Donald Trump'ı bombaladı!
Yayınlanma Tarihi: 11.10.2019 11:06 | Değiştirme Tarihi: 11.10.2019 11:06

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, Amerika Başkanı Donald Trump'ı topa tuttu, en akıl hastası kişi olduğunu dile getirdi.

Şu sıralar çıkardığı kitapla gündemde olan dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna, ABD Başkanı Donal Trump'a yönelik eleştirilerine verdiği bir röportajda da devam etti.

Amerika'da ateşli silahlarla düzenlenen katliamlarda can kayılarının artmasına rağmen Trump'ın makineli tüfeklere yönelik silah kontrolü için adım atmamasına tepki gösteren Rihanna, "İnsanlar yasal şekilde satın alınabilen savaşlarda kullanılan silahlarla öldürülüyor. Bu normal bir şey değil. Asla ve asla normal olmamalı" dedi.

Saldırıların insanların ırkına ve etnik kökenine göre sınıflandırıldığını söyleyen Rihanna "Ten rengine göre farklı sınıflandırılıyor. Bu yüze bir tokattır. Tamamen ırkçılıktır" yorumunda bulundu.

Riri, Vogue dergisine verdiği röportajda Trump'ın Texas, Chicago ve Ohio'da üst üste düzenlenen katliamların faillerinden "Çok, çok ciddi akıl hastaları" diye söz etmesine de tepki gösterdi.

Rihanna "El Paso'daki aynı Walmart mağazasına aynı silahla bir Arap erkeğini koyun, Trump asla oturduğu yerden bunun 'akıl hastalığı sorunu' olduğu açıklamasını yapmazdı. Şu sıra Amerika'daki en akıl hastası insan, bizzat Başkan gibi görünüyor" dedi.

Öte yandan bir süredir Suudi iş insanı Hassan Jameel ile birlikte olan Rihanna, evlilik sinyalini de verdi, "Nasıl bir gelinlik hayal ediyorsun sorusuna ise "Bu, muhtemelen benim John Galliano ile ortak çalışarak tasarlayacağım bir gelinlik olurdu" dedi.