Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Rihanna'dan hayranına Türkçe 'seni seviyorum'

Rihanna'dan hayranına Türkçe "seni seviyorum"

Ünlü şarkıcı Rihanna'nın kulisine giren Türk hayranının çektiği video sosyal medyayı salladı.

26.07.2016 17:21

Kanada'da yaşayan Dilek Keysan adlı Türk kızının Instagram hesabından paylaştığı video olay yarattı.

Ünlü şarkıcıyı 2010 yılından beri Twitter üzerinden tanıdığını söyleyen Keysan, videoda Rihanna'ya "Dilek, seni seviyorum" dedirtiyor.

Rihanna ile samimi şekilde görüntülenen Dilek Keysan, ünlü şarkıcıya "benden sonra tekrar et" diyor. Ardından da ona "Dilek, seni seviyorum" dedirtiyor.

Keysan ile Rihanna her ne kadar sosyal medya üzerinden tanışsalar da araları gayet iyi. Keysan'ın anlattığına göre genç kız ünlü şarkıcıya Twitter üzerinden mesaj gönderip kendisini takip etmesini istedi. Keysan, Rihanna'ya "Beni takip edersen öleceğim" diye Tweet attığını ünlü şarkıcının da "Takip ettim, öldün mü bak" yazdığını ve o günden beri iletişimlerinin hiç kopmadığını anlattı.

http://webtv.hurriyet.com.tr/embed/?vid=134525&resizable=1&autostart=scroll&v_utm_source=haber_detay" width="100%" height="326" data-original-url="http://webtv.hurriyet.com.tr/magazin/turk-hayrani-rihanna-yi-turkce-konusturdu_134525" data-poster-url="http://htvimg.hurriyet.com.tr/HurriyetTV/Videos/134525/480/4C44C847.jpg" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen>

Yorumlar | 0
üye profil