Ricky Martin: 'Türkiye'yi çok seviyorum'

Ricky Martin: "Türkiye'yi çok seviyorum"

Dünyaca ünlü Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, EXPO 2016 Antalya'da gerçekleştirdiği konser sırasında "Bana bazı kişiler 'Türkiye tehlikeli; gitme...' dediler ama ben Türkiye'yi çok seviyorum..." dedi.

One World Tour isimli dünya turnesi kapsamında dün gece EXPO 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı'nda hayranlarıyla buluşan Martin, şarkıları kadar sahne performansıyla da beğeni topladı. Sanatçıya sahnede 4 kadın ve 4 erkek dansçı eşlik etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Martin: Bu ülkeyi çok seviyorum
Konserde Türkiye'yi çok sevdiğini söyleyen şarkıcı, "Birkaç ay önce bana bazı kişiler, 'Ricky Türkiye'ye gidiyorsun, bu çok tehlikeli' dedi. Ben Türkiye'yi çok seviyorum. Buraya bir daha, bir daha geldim. Türkiye benim kariyerimde ve hayatımda çok önemli. Bu ülkeyi çok seviyorum." şeklinde konuştu.

Martin'den Türkçe teşekkür...
Hayranlarının yaptığı tezahürata Türkçe, "Teşekkür ederim Türkiye" sözleriyle karşılık veren sanatçı, "Bugün İspanyolca, İngilizce ya da herhangi bir dilde, aşkın dilinde iyi zaman geçirmek için buradayım ve umuyorum ki sizler de çok iyi zaman geçireceksiniz. Sizi seviyorum." dedi.

Gecede sürpriz
Gecenin sürprizi ise Ricky Martin'in Ayşe Hatun Önal ile "Adios" isimli parçada düet yapması oldu. Gramy ve Latin Gramy başta olmak üzere çok sayıda ödülü bulunan Martin, konser boyunca "Maria", "Livin La Vida Loca" gibi sevilen şarkılarını da hayranlarıyla birlikte seslendirdi. 2 saat boyunca devam eden konseri 10 bin kişinin izlediği belirtildi.

Görüntülenme : 3775 Güncelleme Tarihi: 15/09/2016 11:23:36
Yayınlanma Tarihi: 13/09/2016 22:42:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin