Reynmen koronavirüse yakalandığını açıkladı: İğrenç ve kötü hissediyorum

Son dönemde şarkıcılığıyla öne çıkan sosyal medya fenomeni Reynmen, koronavirüse yakalandığını açıkladı. Reynmen (Yusuf Aktaş) Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yakın zaman içerisinde temas ettiği kişileri, kendilerine dikkat etmeleri konusunda uyardı ve şunları söyledi: "Yakın zamanda temasa geçtiğim herkes dikkatli olursa sevinirim" 

Yayınlanma Tarihi: 16.09.2020 09:43
Değiştirme Tarihi: 16.09.2020 09:43
Reynmen koronavirüse yakalandığını açıkladı: İğrenç ve kötü hissediyorum

Son dakika haberine göre, sosyal medya fenomeni Reynmen corona virüse yakalandı. Yaptırdığı PCR testinin sonucunu sosyal medya hesabından paylaşan Reynmen, hastalığı 'ilginç bir şey' olarak nitelendirdi. 

REYNMEN'İN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Reynmen'in koronavirüse yakalandığını açıklamasının ardından, milyonlarca takipçisi Reynmen'in durumu nasıl? Reynmen'in sağlık durumu nasıl? gibi soruların cevaplarını merak ediyor. Sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Reynmen, iğrenç hissettiğini, evde karantinada olduğunu dile getirdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Reynmen'in koronavirüs açıklaması şu şekilde: 

"İğrenç ve kötü hissediyorum. Hasta gibiyim ama değil gibiyim. İlginç bir şey. Evdeyim, karantinadayım. Hiçbir yere çıkmıyorum. Kimseyle temas etmiyorum. Bu zamana kadar temas ettiğim herkesi de uyardım. Gidip testlerini yaptırsınlar. Sonuç olarak ben de bunu birinden kaptım, içimde üretmedim. Herkes dikkat etsin."